Gojira na Pol'and'Rock Festival 2018

Justyna Kierzkowska
03.08.2018 15:20
Gojira na Pol'and'Rock Festival 2018|undefined Fot. Szymon Aksienionek/materiały prasowe

Francuski zespół 2 sierpnia 2018 roku wystąpił jako jeden z headlinerów w Kostrzynie nad Odrą. Zobaczcie zdjęcia z koncertu Gojiry w Kostrzynie nad Odrą.

Gojira to zespół, którego nie trzeba przedstawiać Polakom. Grupa gościła w Polsce wielokrotnie, fani mogli oglądać kapelę m.in. w czerwca 2016 roku w krakowskim klubie Kwadrat, a także rok później, w 2017 roku w klubie B90 w Gdańsku. 

Koncert 2 sierpnia 2018 rozpoczął się od numeru „Only Pain”, pochodzącego z 6. albumu studyjnego grupy, „Magma”, wydanego w 2016 roku, jednak nie zabrakło także dobrze znanych utworów z poprzednich krążków kapeli. Zespół musiał przygotować także publiczność na ostatni tej nocy element programu, czyli występ Goo Goo Dolls. Joe Duplantier, Mario Duplantier, Christian Andreu i Jean-Michele Labadie porwali publiczność 1. dnia Pol'and'Rock Festival 2018. Uczestnicy Pol'and'Rock Festival 2018 tańczyli i skakali pod sceną. Nie zabrakło także akcentu humorystycznego, kiedy na uczestnikami pojawiły się dmuchane wieloryby.

Zobaczcie zdjęcia z koncertu Gojiry na festiwalu w Kostrzynie nad Odrą:

Pol’And’Rock Festival 2018

Pol’And’Rock Festival (dawniej Przystanek Woodstock) to jeden z największych i najbardziej popularnych muzycznych festiwali w Europie. Co roku od ponad 23 lat do Kostrzyna nad Odrą przyjeżdżają tłumy fanów muzyki, aby na 4 scenach oglądać kilkudziesięciu wykonawców z Polski i świata. Organizowany przez Jurka Owsiaka festiwal oferuje również szereg innych atrakcji, m.in. spotkania z ciekawymi osobistościami ze świata kultury, sportu i polityki w tzw. Akademii Sztuk Przepięknych.

Tegoroczna edycja Pol’And’Rock festiwal zgromadziła w swoim line-upie wielu znanych przedstawicieli różnych gatunków muzycznych, m.in. Arch Enemy, Lao Che, Goo Goo Dolls, Frank Carter and The Rattlesnakes, You Me At Six, Wojtka Mazolewskiego, Czesław Śpiewa Solo Act oraz legendę metalu – Judas Priest.

Namiot Antyradia na Pol’And’Rock Festival 2018

Z wieloma wykonawcami będziecie mogli się spotkać w Namiocie Antryradia. W trakcie spotkań będzie można nie tylko porozmawiać z ulubionymi artystami, ale również zdobyć autograf na płycie czy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. 24. edycja Pol’And’Rock Festival potrwa do 4 sierpnia 2018 roku.

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.