Hollywood Undead zagra w Polsce w 2016 roku

Justyna Kierzkowska
28.10.2015 14:40
Hollywood Undead zagra w Polsce w 2016 roku Fot. Goroth, CC BY-SA 3.0

Grupa z Los Angeles ponownie wystąpi w Polsce. Po udanym koncercie w Łodzi tym razem zespół zaprezentuje się w stolicy kraju.

Po występie w czerwcu 2015 roku, w ramach festiwalu Impact Fest, grupa Hollywood Undead wróci do Polski. 3 kwietnia 2016 roku zespół wystąpi w klubie Stodoła w Warszawie.

31 marca 2015 roku ukazał się czwarty studyjny album Hollywood Undead. Na „Day of the Dead” znalazło się 12 utworów, w tym m.in. single „Day of the Dead”,„Usual Suspects” i „Gravity”, które promowały płytę. Za produkcję krążka odpowiadał Griffin Boice, który współpracował wcześniej z zespołem podczas tworzenia płyty American Tragedy. Kompozycje z tego longplaya zespół zagra również na koncercie w Warszawie. Obecnie grupa koncertuje w Stanach Zjednoczonych, w ramach swojej jesiennej trasy.  

Jako support zagra grupa Attila, której ostatnia płyta „Guilty Pleasure” ukazała się w listopadzie 2014 roku. Promowały ją utwory „Proving Grounds” i „Horsepig”.

Hollywwod Undead Fot. foto: materiały prasowe

Bilety

Wejściówki na koncert trafią do sprzedaży 2 listopada o godzinie 10:00 na www.stodola.pl i www.livenation.pl. Ich ceny będą zaczynać się od 99 zł.

Wybieracie się na koncert Hollywood Undead?

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.