Hunter zagrał koncert w Krakowie [GALERIA]

Romana Makówka
25.03.2019 16:53
Hunter|undefined Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Hunter wystąpił w Krakowie w ramach trasy koncertowej promującej nową płytę zespołu - "Arachne". Sprawdźcie, jak wyglądał występ grupy.

Z początkiem marca grupa Hunter wyruszyła w kolejną trasę po Polsce, promując swój najnowszy album - "Arachne". Hunter od 33 lat istnienia wydał 8 płyt studyjnych oraz 4 albumy koncertowe, zaś ich koncerty ciszą się niezmiennie niesłabnącą popularnością. 23 marca 2019 Hunter zagościł w krakowskim klubie Zet Pe Te.

Grupa wykonuje muzykę z pogranicza rocka i metalu, z wplecionymi elementami muzyki klasycznej i filmowej. Ich koncerty charakteryzuje niepowtarzalny klimat, wieloznaczność, metafory, przedziwne dźwięki i gry słowne oraz rekwizyty i przebrania. Zespół kieruje dźwięki i słowa przeciw wojnie, przemocy, nietolerancji i głupocie. Koncerty Huntera to niezapomniane widowiska, podczas których publiczność zawsze może liczyć na doskonałą zabawę.

Przeczytaj także

Hunter wystąpił w Krakowie

"Arachne" to ósmy album studyjny Huntera. Płytę jak dotąd promują dwa teledyski: niezwykle kontrowersyjny, tytułowy "Arachne" oraz „Figlarz Bugi”. Trasa potrwa do końca marca 2019 roku a pod czas koncertów nie zabraknie zarówno nowych, jak i starych utworów.

Zobaczcie galerię z Krakowa

Reload był gościem specjalnym koncertów Huntera

Jako gość specjalny zespołu Hunter, wystąpiła  istniejąca od 2001 roku niemiecka grupa Reload. Pochodzący z Norymbergi zespół w składzie Marco Schwarz (wokal), Christian Reinl (gitar, wokal), Frank Harting (bass) i Marcus Lipperer (perkusja) wykonuje klasycznego rock'n'rolla wypełnionego mocnymi, energetycznymi riffami i melodyjnymi refrenami.  

Zobaczcie jak wypadła grupa Reload w Krakowie

Na którym z koncertów grupy Hunter byliście, lub na który się wybieracie?

Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.