KSU wyrusza na zimowe koncerty 2019-2020 [DATY, MIEJSCA, BILETY]

16.11.2019 14:31
KSU|undefined Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Sprawdźcie, w jakich miastach zagra KSU. Gdzie kupicie bilety?

Muzycy zespołu KSU przetrwali PRL i tworzone kolejno Rzeczypospolite. W 2017 roku zespół skończył 40 lat. Oficjalnie wydali 12 płyt. Oprócz tego ukazało się ponad 30 pirackich i bootlegowych wydawnictw — głównie z materiałami koncertowymi.

KSU na koncertach w Polsce

KSU początkowo wykonywał alternatywny rock z elementami bieszczadzkich klimatów i z tym nurtem jest powszechnie utożsamiany. Wielkim atutem grupy jest świetne brzmienie, wypracowane przez lata wspólnego grania, kultowe numery autorstwa Eugeniusza "Siczki" Olejarczyka oraz ogromna energia, która kapela przekazuje publiczności.

Na czele zespołu stoi od początku jego istnienia charyzmatyczny Eugeniusz "Siczka" Olejarczyk a jego nieśmiertelne przeboje jak "Liban", "1944 (w okopie)", "Pod prąd", "Moje Bieszczady" czy "Ustrzyki" nuci już kolejne pokolenie słuchaczy.

Przeczytaj także

Dzięki KSU położone w Bieszczadach Ustrzyki Dolne stały się na zawsze miejscem kojarzonym z polskim punk rockiem.

Koncerty KSU będą składać się z dwóch części: pierwsza totalnie punkowa, pełna szaleństwa i skakania w tłumie i druga, akustyczna, który wprowadzi fanów w nastrój pięknych i dzikich Bieszczad. Na scenie pojawią się również goście specjalni.

Koncerty KSU: Daty, miejsca, bilety

Koncerty odbędą się odpowiednio 6 grudnia w Krakowie, 18 stycznia w Warszawie oraz 19 stycznia we Wrocławiu.

Bilety w cenie od 55 zł są dostępne w sieci sklepów Empik, Media Markt i Saturn oraz w eBilet.

Zobacz również: Indios Bravos świętują 20-lecie debiutu [ZDJĘCIA]

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.