Kolejna zagraniczna kapela dołącza do składu Pol'and'Rock. Tym razem to francuscy punkowcy

12.01.2021 09:50
Pol'and'Rock Festival Fot. SZYMON AKSIENIONEK/Reporter

Skład tegorocznego festiwalu Pol'and'Rock po raz kolejny poszerzył się o zagraniczną gwiazdę. Tym razem do line-upu dołączyli punkowcy z Francji.

Po koncertowej posusze, która opanowała świat w 2020 roku, wszyscy mamy nadzieję, że wkrótce sytuacja się zmieni i znowu spotkamy się pod sceną na występach ulubionych gwiazd. Do lata odliczają między innymi fani Pol'and'Rock Festival, którzy ze względu na pandemię koronawirusa, ostatnią edycję imprezy musieli przeżywać online.

Organizatorzy dołożyli wszelkich starań, aby studio WOŚP oddawało klimat panujący w Kostrzynie, jednak uczestnicy Najpiękniejszego Festiwalu Świata zapewne z radością wrócą pod namioty.

Pol'and'Rock 2021: Do line-upu dołącza Tagada Jones.

Tym razem do składu festiwalu dołącza punkowa formacja Tagada Jones.

Na Dużej Scenie pojawi się zespół, który ma na koncie ponad 25 lat bezkompromisowego, hardcorowego grania. Tagada Jones zagrali ponad 1950 koncertów w 32 państwach oraz wydali 10 doskonale przyjętych przez publikę albumów studyjnych.

Polecamy

Styl muzyczny kapeli można określić jako połączenie tradycyjnego, angielskiego punka z muzyką punkową z Kalifornii rodem z lat 90. Kapela czerpie pomysły z francuskiej muzyki alternatywnej z lat 80. metalu i agresywnej muzyki hardcore’owej. Mimo tego, że brzmienie Tagada Jones rozwija się, to przesłanie zespołu pozostaje bez zmian – muzycy tworzą zaangażowane społecznie piosenki, opowiadając się przeciwko przemocy domowej, agresji, wojnie, dyskryminacji, rasizmowi i kapitalistycznej wizji świata.

Jak zapewniają organizatorzy 27. edycji Pol'and'Rock Festival:

Dokładamy wszelkich starań, aby po rocznej przerwie nasze festiwalowe spotkanie było imprezą bezpieczną, wyjątkową i przepełnioną atmosferą przyjaźni, miłości, i tolerancji.

Pol'and'Rock Festival 2021: Kiedy się odbędzie? Kto wystąpi?

Tagada Jones to już trzecia gwiazda, która potwierdziła swoją obecność na Pol'and'Rock Festival 2021. Wcześniej dowiedzieliśmy się, że w Kostrzynie nad Odrą zagra Limp Bizkit oraz Dropkick Murphys.

Pol'and'Rock 2021 odbędzie się w dniach 29-31 lipca 2021 roku w Kostrzynie nad Odrą.

Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.