Kolejne rockowe gwiazdy w składzie finałowego koncertu WOŚP. Kto wystąpi w Warszawie?

08.12.2020 10:35
Najpiękniejsza Domówka Świata 2020 Fot. Grzegorz Ksel/REPORTER

29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Jurek Owsiak ogłosił kolejne rockowe kapele, które zagrają podczas koncertu w Warszawie.

Tradycyjnie w drugą niedzielę roku, czyli 10 stycznia 2021 odbędzie się Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jedna z największych imprez charytatywnych w Europie tym razem jest dedykowana zbiórce funduszy na zakup sprzętu medycznego dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii oraz diagnostyki głowy.

29. Finał WOŚP już wkrótce

29. Finałowi WOŚP podobnie jak w poprzednich latach będzie towarzyszyło huczne świętowanie w postaci koncertów i ciekawych licytacji. Jednak w związku z panującymi obostrzeniami związanymi z pandemią koronawirusa organizatorzy akcji zdecydowali się na przeniesienie występów, które towarzyszą warszawskiemu Finałowi WOŚP, do studia. Transmisja wydarzeń będzie dostępna w internecie oraz na antenie TVN. Tegorocznej zbiórce towarzyszy proste hasło "Wygramy!". Mimo przeciwności.

Polecamy

29. Finał WOŚP. Kto zagra w Warszawie?

Do składu warszawskiego Finału WOŚP dołączyły kolejne cztery kapele. Jak zwykle na imprezie nie zabraknie rockowych klimatów. W studiu wystąpi grupa Clock Machine z Igorem Walaszkiem, Hard Rockets, Koniec Świata oraz Pull The Wire.

Do tej pory swój udział w finale zapewnił także zespół Dżem, Dr Misio, Vavamuffin, Krzysztof Zalewski czy Organek.

Na Finał WOŚP, oprócz jednodniowej zbiórki publicznej oraz zbiórek internetowych, składają się najróżniejsze wydarzenia, koncerty oraz inicjatywy podejmowane poprzez lokalne Sztaby. W tym roku zarejestrowano 1 355 Sztabów, w tym 79 Sztabów działających za granicą. Daje to aż 47 204 wolontariuszy, a rekrutacja nadal trwa!

Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.