Kolejni metalowi i rockowi artyści zagrają na finale WOŚP. Kto dołączył do line-upu?

04.01.2022 10:04
Jurek Owsiak z WOŚP Fot. Mateusz Grochocki/East News

Sprawdźcie, kogo zobaczymy już niedługo na finale WOŚP w Warszawie.

Jubileuszowy finał WOŚP odbędzie się 30 stycznia 2022 roku w Warszawie na scenie pod PKiN. Celem w tym roku będzie okulistyka dziecięca. Dotychczas ogłoszono występy grup Ira, Nocny Kochanek, Sorry Boys, Łydka Grubasa, happysad i De Mono. Kto jeszcze dołączył do line-upu?

Polecamy

Finał WOŚP 30: Zagrają Jelonek, WaluśKraksaKryzys i Blenders

Artysta, który ostatnio z festiwalową publicznością miał okazję spotkać się podczas Najpiękniejszej Domówki Świata, zagra na 30. Finale WOŚP w Warszawie. Mowa o Jelonku! Muzyk jest powszechnie uznawany za pierwsze skrzypce (dosłownie i w przenośni) polskiej sceny art rockowej. W swojej muzyce Jelonek bezbłędnie łączy muzykę klasyczną z elementami metalu, hard-rocka czy rocka progresywnego.

30 stycznia 2022 w Warszawie zagra również WaluśKraksaKryzys, który nazywany jest często nadzieją polskiej sceny rockowej. Jego muzyka to mieszanka nośnych riffów, elektroniki i słodko-gorzkich obserwacji związanych z codziennością (rówieśników) Walusia. Pierwsza płyta "MiłyMłodyCzłowiek" nagrana w amatorskich warunkach została uznana za jedną z ciekawszych propozycji 2019 roku i zaowocowała kontraktem z Mystic Production.

Organizatorzy imprezy ogłosili również występ Blenders, który obchodzi swoje 30-lecie. Zespół pojawi się w Warszawie na scenie pod Pałacem Kultury, ale też zawita do telewizyjnego studia z całkiem świeżutkim rarytasem do wylicytowania na rzecz 30. Finału OrkiestryTo wyjątkowa gratka dla fana Blendersów, bowiem jest to egzemplarz dwupłytowego albumu winylowego wydanego z okazji 30-lecia zespołu.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.