Lipcowy koncert Pearl Jam w Polsce odwołany. Zespół przełożył europejską trasę

11.04.2020 10:37
Foto: materiały prasowe|undefined Fot. materiały prasowe

Zespół Pearl Jam poinformował o przełożeniu europejskiej trasy koncertowej, planowanej na 2020 rok. Koncert w Krakowie się nie odbędzie. Zachowajcie jednak bilety!

Już wkrótce Pearl Jam mieli ruszyć w trasę koncertową po Europie. Miała ona ruszyć 23 czerwca 2020 roku we Frankfurcie, a zakończyć się 22 lipca 2020 roku w Amsterdamie. Po drodze muzycy mieli odwiedzić nasz kraj. Planowany na 13 lipca 2020 roku koncert na TAURON Arenie w Krakowie się jednak nie odbędzie. Cała trasa koncertowa została bowiem przełożona. Zespół nawołuje jednak, byście zachowali swoje bilety.

Lipcowy koncert Pearl Jam w Polsce odwołany. Zespół przełożył europejską trasę 

W mediach społecznościowych pojawiły się wpisy obwieszczające przełożenie trasy. Muzycy dziękują swoim fanom za cierpliwość i zrozumienie oraz nawołują do zachowania biletów na koncerty - te będą bowiem ważne w nowym terminie. 

Przeczytaj także

Na obecną chwilę nie udało się ustalić nowego terminarza występów. Wiemy jedynie, że europejska trasa koncertowa Pearl Jam została przeniesiona na 2021 rok

Zobacz też: Fani Nocnego Kochanka opracowują domowy test na COVID-19. Naukowcy pracują w koszulkach zespołu 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.