Machine Head w oryginalnym składzie wystąpi dwukrotnie w Polsce [DATY, MIEJSCA, BILETY]

14.06.2019 23:20
Machine Head|undefined Fot. TORKIL ADSERSEN/AFP/EAST NEWS

Machine Head będzie gościł w Polsce w ramach jubileuszowej trasy po Europie. Sprawdźcie szczegóły wyjątkowych koncertów.

W sierpniu 1994 roku, Robert Flynn, Logan Mader, Adam Duce i Chris Kontos, od tej pory znani jako Machine Head, wydali swój debiutancki album – „Burn My Eyes”.

Płyta została bardzo dobrze przyjęta i odniosła ogromny sukces. Ćwierć wieku od premiery, w październiku 2019 roku, Amerykanie wyruszą w trasę koncertową, a na scenie zobaczymy oryginalny skład zespołu – do Flynna i Jareda MacEacherna, którzy obecnie stanowią skład Machine Head, dołączą Mader i Kontos.

Jak zdradzają organizatorzy, koncerty trwać będą niemal trzy godziny i zostaną podzielone na dwie części. W pierwszej usłyszymy aktualny repertuar Machine Head, w drugiej grupa wykonywać będzie po raz pierwszy w historii cały materiał z "Burn My Eyes".

W utworach z debiutu zespołu, do grającego na gitarze wokalisty i lidera Machine Head Robba Flynna oraz basisty Jareda MacEacherna dołączą dwaj członkowie oryginalnego składu, którzy przyczynili się do powstania "Burn My Eyes", czyli charyzmatyczny perkusista  Chris Kontos i gitarzysta Logan Mader.

Przeczytaj także

"Burn My Eyes" uznawany jest za jeden najlepszych albumów grupy z Oakland. Do tej pory znalazł 400 tysięcy nabywców, pozostając zarazem jednym z najlepiej sprzedających się płyt w dziejach nowojorskiej Roadrunner Records. Ostatnia studyjna płyta Machine Head - "Catharsis", miała premierę na początku 2018 roku.

Przygotowania do jubileuszowej trasy Machine Head (z udziałem Kontosa i Madera) wyglądały następująco:

Machine Head w Polsce: Daty, miejsca, bilety

Dwa niezwykłe koncerty Machine Head odbędą się kolejno 18 października 2019 roku w gdańskim klubie B90 i dzień później na deskach warszawskiej Proximy.

Bilety w przedsprzedaży będzie można kupić w cenie od 119 zł (140 zł w dniu imprezy) na stronie organizatora

Przypominamy, że uprawianie seksu pod barierkami podczas koncertu Machine Head, może skutkować usunięciem z imprezy.

Zobacz również: Slayer zagrał pierwszy koncert z byłym gitarzystą Machine Head

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.