Slayer zagrał pierwszy koncert z byłym gitarzystą Machine Head

Aleksandra Degórska
04.12.2018 14:48
Slayer|undefined Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Phil Demmel zastąpił Gary'ego Holta, który musiał zrezygnować z europejskich koncertów Slayera.

Po ponad 37 latach na scenie Slayer postanowił powiedzieć "do widzenia". Całe szczęście zespół nie przerwał tak nagle swojej kariery, a ogłosił pożegnalną trasę koncertową, w ramach której zagrał m.in. w Polsce 27 listopada 2018 w Łodzi. Niestety na najbliższych koncertach w Europie fani nie zobaczą na scenie Gary'ego Holta.

Były gitarzysta Machine Head zagrał ze Slayerem

Muzyk po występie w Berlinie poinformował, że musi opuścić trasę koncertową Slayera, ze względu na bardzo zły stan zdrowia jego ojca. Tata Gary'ego Holta umiera i gitarzysta chce spędzić ostatni chwile ze swoim ojcem. Slayera wsparł zatem gitarzysta Phil Demmel, który opuścił Machine Head. Muzyk udzielał się w zespole od 2002, a ostatni koncert z Machine Head zagrał 24 listopada 2018.

Gitarzysta zagrał pierwszy koncert ze Slayerem 3 grudnia 2018 w Kopenhadze w Danii. Zobaczcie, jak Phil Demmel poradził sobie z repertuarem Slayera:

Slayer ponownie w Polsce w 2019

Fani Slayera będą mieli kolejną okazję, żeby zobaczyć grupę na żywo. 4 czerwca 2019 Slayer pojawi się w Arenie Gliwice w ramach trasy World Final Tour. Na wydarzeniu pojawią się wyjątkowi goście specjalni. Bilety na koncert w cenie od 190 złotych będą dostępne w ogólnej sprzedaży od 5 grudnia od 10:00 na LiveNation.pl i ebilet.pl.

>>TUTAJ KUPISZ BILET NA KONCERT SLAYERA<<

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.