Maneskin ponownie zagra w Polsce. Kiedy i gdzie odbędzie się koncert?

28.09.2021 11:33
Maneskin Fot. materiały prasowe Sony Music

Zwycięzcy Eurowizji, zespół Maneskin, zapowiedział trasę koncertową, która obejmie również Polskę. Sprawdźcie, kiedy ruszy sprzedaż biletów.

Maneskin ogłosił trasę "Loud Kids on tour", która odbędzie się w lutym i w marcu 2022 roku i obejmie największe europejskie miasta, w tym Warszawę. Kiedy ruszy sprzedaż biletów na to wydarzenie?

Polecamy

Maneskin ponownie zagra w Polsce [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Grupa zagra 16 koncertów na międzynarodowej trasie, która odwiedzi między innymi Londyn, Brukselę, Wiedeń, Pragę, Paryż czy Rzym, a 15 lutego 2022 wystąpią w Warszawie, na COS Torwar.

materiały prasowe Fot. materiały prasowe

Limitowana przedsprzedaż dla posiadaczy voucherów w AlterSklepie i członków Alter Klubu rozpocznie się we wtorek, 28 września 2021 o 12:00. Otwarta sprzedaż biletów na koncert startuje w czwartek, 30 września 2021 o 12:00. W sprzedaży dostępne będą dwa rodzaje biletów – Standard i Health Pass (bilet przeznaczony dla osoby, która w dniu wstępu na wydarzenie będzie posiadała ważny certyfikat szczepienia przeciw COVID-19).

Victoria (bas), Damiano (wokal), Thomas (gitara) i Ethan (perkusja) zaczynali wspólną działalność w 2015 roku, grając na ulicach Rzymu. Kilka lat później podbili świat jako jeden z najpopularniejszych rockowych zespołów nowego pokolenia. W tym roku formacja wygrała Eurowizję kawałkiem „Zitti E Buoni”, co poskutkowało ogromnym skokiem sprzedaży ich muzyki, a w zaledwie kilka tygodni od sukcesu w Rotterdamie mogli pochwalić się złotem oraz platyną w kilkunastu krajach.

Polecamy

Ich drugi album „Teatro d’ira – Vol. I” miał premierę 19 marca 2021 roku, a w lipcu ukazało się wideo do „I Wanna Be Your Slave”, które już pierwszego dnia po premierze uzyskało ponad 6,5 miliona odtworzeń, stając się numerem 1 na YouTube we Włoszech oraz plasując się w Top 20 najpopularniejszych klipów muzycznych na świecie.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.