Metal Hammer Festival został przełożony. Co z zakupionymi biletami?

01.06.2021 10:02
Festiwal metalowy Fot. shutterstock.com; zdjęcie poglądowe

Niestety będziemy musieli poczekać jeszcze rok na Metal Hammer Festival. Impreza odbędzie się w późniejszym terminie.

Z powodu obecnej sytuacji epidemiologicznej, Metal Hammer Festival, który miał odbyć się 26 czerwca, nie dojdzie do skutku w planowanym terminie i festiwal przeniesiony zostaje na 2022 rok. Metal Hammer Festival odbędzie się 13 lipca 2022 roku w katowickim Spodku.

Polecamy

Metal Hammer Festival 2021 został odwołany. Co z zakupionymi biletami?

Headlinerem festiwalu pozostaje amerykańska grupa Deftones. W katowickim Spodku wystąpi również formacja Therapy? oraz brytyjska wokalistka i multiinstrumentalistka A.A. Williams, a wkrótce ogłosimy pozostałe zespoły, które zagrają na festiwalu.

Wszystkie bilety zakupione na festiwal, który miał odbyć się w czerwcu tego roku oraz w pierwotnym terminie w 2020 roku, zachowują swoją ważność na nową datę imprezy w 2022 roku.

materiał prasowe Metal Hammer Festival Fot. materiały prasowe Metal Hammer Festival

Osoby, które z różnych przyczyn będą chciały zwrócić bilet na to wydarzenie, będą mogły to uczynić w punktach, w których taki bilet zakupiły. Zwrot nastąpi w takiej samej formie, w jakiej opłacono zamówienie, w terminie 180 dni od daty skutecznego rozwiązania umowy. Jednocześnie gorąco apelujemy o zachowanie zakupionych już biletów na Metal Hammer Festival.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.