Nocny Kochanek wrócił do koncertowania. Finałowy koncert już w niedzielę w Antyradiu!

18.03.2021 10:29
Nocny Kochanek Fot. Materiały prasowe/Wacław Szacyło

Nocny Kochanek wrócił do koncertowania. Tym razem ominął swoje ulubione polskie kluby, ale za to zagra... na antenie Antyradia!

Nocny Kochanek słynie z wyprzedanych koncertów, których zespół potrafi zagrać nawet 100 w przeciągu roku. Muzycy pojawiają się w dużych miastach, ale też mniejszych miejscowościach, o których wielu wykonawców zapomina w swojej rozpisce. Niestety odkąd trwa pandemia, kapela została pozbawiona bezpośredniego kontaktu z fanami. Formacja co prawda zagrała w zeszłym roku kilka koncertów online i nie tylko, jednak wszyscy jej członkowie tęsknią już za regularnymi występami.

Finałowy koncert już w niedzielę w Antyradiu!

W dobie pandemii znalezienie sposobu na koncertowanie nie jest łatwe, jednak Nocny Kochanek podjął wyzwanie. Muzycy zagrali nietypową trasę koncertową, której końcowym przystankiem będzie antena Antyradia.

Koncertu będzie można wysłuchać go 18 kwietnia. To wyjątkowy występ w tej trasie, bowiem koncert zachowa tradycyjną, elektryczną formę, co wydaje się idealnym finałem całej inicjatywy.

2021 rok to poza kolejnym okresem życia w pandemii także 5. urodziny Fanklubu Nocnego Kochanka - Hewi Metal Fany. Zespół do części z odwiedzanych przez siebie miast zaprosi na koncerty członków oficjalnego fanklubu. Ze względu na sytuację epidemiologiczną, liczba dostępnych miejsc będzie bardzo mocno ograniczona. W żadnym z miast nie przekroczy limitu... 10 osób. Wejściówki będzie można zdobyć na zamkniętej grupie na Facebooku - Hewi Metal Fany.

Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.