Nocny Kochanek zagra sylwestrowy koncert online. Jak można obejrzeć transmisję?

27.12.2021 14:46
Nocny Kochanek Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Sprawdźcie, jak możecie zobaczyć sylwestrowy koncert Nocnego Kochanka.

Jeżeli nie macie jeszcze pomysłu na Sylwestra, to możecie się skusić na koncert online Nocnego Kochanka. Rok temu akcja spotkała się ze sporym zainteresowaniem, dlatego zespół postanowił ponownie powitać Nowy Rok razem ze swoimi fanami. Sprawdźcie, kiedy rozpocznie się koncert i jak możecie obejrzeć to wydarzenie.

Polecamy

Nocny Kochanek zagra sylwestrowy koncert online. Jak można obejrzeć transmisję?

Nocny Kochanek zagra koncert w krakowskim Klubie Studio już 31 grudnia. Impreza rozpocznie się o 22:30 i fani będą mogli obejrzeć występ na kanale zespołu na YouTube. Koncert jest bezpłatny, ale zespół zachęca do wpłacania dowolnej kwoty na rzecz zespołu na stronie goingapp.pl.

Nocny Kochanek obecnie promuje nowy album "Stosunki Międzynarodowe", który ukazał się 24 września 2021. Płyta zawiera 9 numerów, znanych i lubianych hitów, które zapisały się w kanonach muzyki rockowej, hardrockowej oraz heavy metalowej, z tą jednak różnicą że utwory zaśpiewane zostały w… języku polskim.

Polecamy

Piosenki mogliśmy usłyszeć na „Stosunkowo Udanej Trasie”, która wystartowała 24 września i zakończyła się 18 grudnia 2021 w Warszawie.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.