Najpierw Ironi, teraz Judasi. Polskie gwiazdy metalu wykonały wspólnie kolejny hit [WIDEO]

28.12.2020 10:44
Krzysiek Sokołowski/Nocny Kochanek Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Polskie gwiazdy metalu ponownie połączyły siły. Tym razem członkowie projektu Polish Metal Alliance wykonali utwór "Painkiller" Judas Priest.

W ostatnich dniach sierpnia rozmawialiśmy z Maciejem Koczorowskim z bydgoskiej formacji Chainsaw, który odpowiada za powstanie projektu Polish Metal Alliance. Muzyk zebrał gwiazdy polskiej sceny metalowej, które wspólnie stworzyły cover Iron Maiden "The Trooper".

Polish Metal Alliance w coverze "Painkiller" Judas Priest

Numer spodobał się słuchaczom, dlatego spytaliśmy pomysłodawcę, czy jest to jednorazowa inicjatywa, czy możemy spodziewać się kolejnych kawałków. Wówczas Maciej podkreślał, że jest na to szansa i że ma wiele pomysłów. Nie kłamał.

Polecamy

Po 4 miesiącach od premiery coveru Iron Maiden, w sieci pojawiła się kolejna interpretacja metalowego hitu w wykonaniu ekipy Polish Metal Alliance. Tym razem padło na kultowego "Painkillera" Judas Priest.

Na wokalu poza Maciejem Koczorowskim z Chainsaw słyszymy Krzyśka Sokołowskiego z Nocnego Kochanka. Kto pamięta początki Zdrajców Metalu i uczestniczył w koncertach Kochanków po wydaniu ich pierwszej płyty, miał okazję usłyszeć "Painkillera" w wykonaniu wokalisty na żywo. Za gitary chwycili Marek Pająk z Vadera, Grzegorz Skawiński z Kombii, Jarek Chilkiewicz oraz Jacek Hiro z Kat & Roman Kostrzewski. Na basie zagrał Tomasz Targosz z CETI, a za bębnami zasiadł Łukasz Tomczak z Sorry Boys.

Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.