Open'er Festival 2022: Organizatorzy ogłosili headlinera, który zamknie imprezę

01.06.2021 16:39
Festiwal muzyczny Fot. shutterstock.com; zdjęcie poglądowe

Organizatorzy zdradzili, kogo zobaczymy ostatniego dnia imprezy Open'er Festival 2022. Będzie się działo!

Niestety w tym roku nie pobawimy się na Open'er Festival. Impreza została przeniesiona na przyszły rok i organizatorzy zdradzili, że dużą część zapowiedzianego wcześniej line-upu zobaczymy na festiwalu również w przyszłym roku - swój udział potwierdzili Twenty One Pilots, Michael Kiwanuka, Destroyer, Badbadnotgood oraz Seasick Steve. W końcu poznaliśmy kolejną gwiazdę, która zagra na zakończeniu imprezy.

Polecamy

Open'er Festival 2022: Organizatorzy ogłosili headlinera, który zamknie imprezę

Open’er Festival odbędzie się w dniach 29 czerwca – 2 lipca na Lotnisku Gdynia-Kosakowo. Ostatniego dnia imprezy wystąpi The Chemical Brothers, który zagra równo 20 lat po swoim występie na 1. edycji Open'era.

W 2020 roku minęło 25 lat od wydania debiutu The Chemical Brothers "Exit Planet Dust". Wydany w 2015 roku "Born In The Echoes" był szóstym wydawnictwem The Chemical Brothers z rzędu, które wylądowało na szczycie najlepiej sprzedających się płyt na Wyspach i uczyniło ich elektronicznym projektem z największą liczbą albumów na pierwszym miejscu w historii notowań w UK.

W 2019 roku ich 9. płyta "No Geography" była bezsprzecznie jedną z najważniejszych w muzyce elektronicznej, co potwierdziły nagrody Grammy w kategoriach Best Dance/Electronic Album oraz Best Dance Recording za kawałek "Got to Keep On". Natomiast DJ Mag uznał duet za najlepszy Live Act 2019 roku.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.