Pearl Jam nie wyruszy w trasę koncertową w tym roku. Kiedy koncert w Polsce?

31.03.2021 09:21
Pearl Jam Fot. PAWEL SKRABA/REPORTER

Kolejna legenda rocka ogłasza, że w tym roku nie odwiedzi Polski. Zaplanowana na 2021 rok trasa Pearl Jam musiała zostać przełożona. 

Marzenia o powrocie regularnych koncertów jeszcze w tym roku powoli upadają. Kolejne zespoły odwołują swoje trasy, a organizatorzy festiwali z całego świata podają nowe terminy wydarzeń, na które wszyscy czekamy z takim zniecierpliwieniem. Kolejnym zespołem, który musiał zmienić swoje plany, jest Pearl Jam.

Pearl Jam przekłada trasę koncertową w Europie. Co z koncertem w Polsce?

Kapela ogłosiła, że europejska trasa koncertowa planowana na 2021 roku musi zostać przełożona z powodu pandemii.

Europejska trasa Pearl Jam 2021 przełożona na czerwiec i lipiec 2022. Wcześniej zakupione bilety pozostają ważne w nowych terminach.
W ramach podziękowania dla fanów Pearl Jam za ich cierpliwość w tych trudnych czasach, już w ten weekend odbędzie się transmisja z występu grupy w Hyde Parku w Londynie.

Na oficjalnej stronie Pearl Jam pojawiły się nowe daty koncertów. Grupa miała zagrać także w Polsce, jednak w tym roku nie będzie to możliwe. Zespół wróci do naszego kraju dopiero 14 lipca 2022 roku.

Koncert Pearl Jam w Polsce odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie.

Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.