Philip H. Anselmo & The Illegals wystąpią w Polsce w 2021 roku. Sprawdź szczegóły koncertu

08.12.2020 09:53
Philip H. Anselmo & The Illegals Fot. Andrzej Wasilkiewicz/REPORTER

Grupa wokalisty Pantery - Philip H. Anselmo & The Illegals wystąpi w Polsce w 2021 roku. Muzycy zagrają w naszym kraju w ramach letniej trasy europejskiej.

Wokalista grupy Pantera powraca z nowymi datami koncertów na 2021 rok. Zespół Philip H. Anselmo & the Illegals pojawi się także w Polsce. Grupa zagra specjalny set koncertowy "A Vulgar Display Of Pantera".

Philip H. Anselmo & The Illegals na koncercie w Polsce w 2021 roku

Jaka jest sytuacja koncertowa na świecie, każdy widzi. W związku z pandemią koronawirusa kolejna trasa musiała zostać przeniesiona. Tym razem nowe daty występów ogłosił Philip H. Anselmo & the Illegals. Zespół powraca na scenę z wyjątkowym materiałem Pantery.

Polecamy

Muzyków będzie wspierała deathmetalowa grupa Baest, która pojawi się także na występie w Polsce. Philip H. Anselmo & the Illegals rozpoczną swoją letnią trasę koncertową 24 lipca w Rosji, a zakończą 14 sierpnia w Belgii.

Philip H. Anselmo & The Illegals w Polsce. Bilety

Philip H. Anselmo & the Illegals zagrają w Polsce 10 sierpnia 2021 roku w krakowskim klubie Studio. Organizatorem koncertu jest Metal Mind Productions, która zapewnia:

Wszystkie bilety zakupione na koncert, który pierwotnie miał odbyć się w 2020 roku, zachowują swoją ważność. Osoby, które z różnych przyczyn będą chciały zwrócić bilet, będą mogły to uczynić w punktach, w których bilet zakupiły.

Wejściówki na koncert nadal są dostępne na oficjalnej stronie Metal Mind, eventim.pl, ebilet.pl oraz biletin.pl.

Ceny biletów:

  • stojące: 130 złotych - przedsprzedaż / 150 złotych - w dniu koncertu
  • balkon - 170 złotych - przedsprzedaż / 190 złotych - w dniu koncertu
Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.