Kto zastąpi Limp Bizkit na Pol'and'Rock Festival? Organizatorzy ogłosili nową gwiazdę

26.07.2022 10:22
Pol'and'Rock Festival Fot. Karol Makurat/REPORTER/East News

W końcu poznaliśmy gwiazdę, która zastąpi Limp Bizkit na Pol'and'Rock Festival 2022.

Z powodu problemów zdrowotnych wokalisty grupa Limp Bizkit odwołała swój koncert na Pol'and'Rock Festival. Organizatorzy ogłosili w końcu, kto zastąpi zespół na nadchodzącej imprezie.

Polecamy

Pol'and'Rock Festival 2022: Wiemy, kto zastąpi Limp Bizkit

Walijski zespół Skindred ponownie zagości na Dużej Scenie Pol'and'Rock Festival, zastępując grupę Limp Bizkit, która ze względów zdrowotnych zmuszona była odwołać trasę koncertową po Europie w tym roku. Skindred wystąpił na Pol'and'Rock Festival (wcześniej znanym jako Przystanek Woodstock) w 2011 i 2014 roku.

Polecamy

Grupa Skindred słynie z pełnych iskry i wigoru, nowoczesnych brzmień, które łączą elementy, zdawać by się mogło, z odległych od siebie zakątków muzycznej galaktyki. Skindred do perfekcji opanował tworzenie kompozycji spajających metalowe riffy z rytmami hip hopu i reggae, nowoczesną muzyką elektroniczną i tnącą wrażliwością popu, czym mistrzowsko zjednuje sobie fanów z różnych środowisk muzycznych.

Ich piąty album studyjny "Kill The Power", pokazuje, że Benji Webber, lider zespołu i basista Dan Pugsley, gitarzysta Mikey Demus oraz perkusista Arya Goggin, odważnie ruszają w świat, by zdobywać nowych fanów. Zgodnie z tradycją, "Kill The Power" to album, dzięki któremu porwana do tańca publiczność, nuci słowa utworów, traktujące o uniwersalnych problemach, wzywające do zdecydowanego zaangażowania i społecznej jedności, będąc jednocześnie wyrazem buntu i wściekłości na porządek współczesnego świata. Zespół nigdy nie stroni od ważnych, bieżących tematów, pamiętając przy tym o głównej idei swojej twórczości - by bawić publiczność i wprawić na dłużej rozgrzany do czerwoności tłum w wibrujący trans. Nieposkromione pokłady energii Benjia kipią z każdego albumu Skindred, ale Kill The Power to kwintesencja jego zaciętej i silnej artystycznej persony.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.