Pol'and'Rock z kolejną zagraniczną gwiazdą w składzie

28.01.2020 09:36
While She Sleeps|undefined Fot. kadr z wideo

Najpiękniejszy Festiwal Świata w Kostrzynie nad Odrą znowu powiększył skład. Na imprezie Jurka Owsiaka zagra kolejna innowacyjna grupa metalowa.

W ostatnie dni lipca 2020 roku jak co roku w Kostrzynie nad Odrą rozpocznie się Najpiękniejszy Festiwal Świata. Impreza Jurka Owsiaka od 26 lat gromadzi fanów niemalże każdego rodzaju muzyki. Na tym samym wydarzeniu obok Majki Jeżowskiej możemy usłyszeć Decapitated czy grupę Lordi. 

Pol'and'Rock Festival 2020: While She Sleeps w składzie imprezy

Do line-upu Pol'and'Rock Festival 2020 dołączyła właśnie grupa While She Sleeps. Założona w 2006 roku w położonym na północy Anglii Sheffield, kapela jest znana z porywających, pełnych energii występów na żywo. W 2012 wydali debiutancką płytę, "This Is the Six”, a  tygodnik Kerrang! uznał While She Sleeps za najlepszy nowy zespół, przyznając mu nagrodę w kategorii "Best British Newcomer”.

W ciągu 14 letniej kariery formacja wydała 4 doskonale przyjęte przez krytyków albumy i grała na najlepszych metalowych festiwalach takich jak Download Festival, Vans Warped Tour w USA i Kanadzie, Graspop Metal Meeting, czy Hellfest. Gatunek muzyki, którzy tworzy While She Sleeps można określić, jako metalcore.

Przeczytaj także

Oprócz While She Sleeps na festiwalu pojawi się także psychodeliczna formacja King Gizzard & The Lizard Wizard oraz punkowa Dropkick Murphys łącząca ciężkie granie z celtyckim folkiem.

Posłuchaj podcastu

Pol'and'Rock Festival 2020 odbędzie się w dniach 30 lipca - 1 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. Uczestnictwo w imprezie jest bezpłatne.

Zobacz też: "Dotyk Woodstock.pl": ruszyła zbiórka na album fotograficzny z Pol'and'Rock Festival 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.