Powerwolf na jedynym koncercie w Polsce [GDZIE, KIEDY, BILETY]

24.11.2020 09:39
Powerwolf Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Powermetalowcy z Powerwolf wracają do Polski. Muzycy zapowiedzieli jedyny koncert w naszym kraju na październik 2021 roku. Sprawdź szczegóły wydarzenia.

Grupa Powerwolf z nadzieją na lepszy koncertowo rok 2021 ogłosiła europejską trasę. Na liście występów nie mogło zabraknąć także Polski, gdzie zespół ma spore grono fanów. Muzycy pojawią się w naszym kraju już w październiku przyszłego roku.

Powerwolf na koncercie w Polsce w 2021 roku

Powermetalowcy z Powerwolf w 2020 roku wydali swój ósmy album studyjny "The Symphony of Sin". Krążek ukazał się pod barwami Napalm Records, jednak ze względu na pandemię koronawirusa nie odbyła się jego trasa promocyjna. Muzycy chcą to naprawić w 2021 roku, dlatego zaplanowali na ten czas europejską trasę koncertową pod hasłem "Wolfsnachte 2021".

Zobacz także

W ramach tourne artyści zagrają także w Polsce. Koncert Powerwolf w naszym kraju odbędzie się 18 października 2021 roku w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Do zespołu dołączą jeszcze goście, jednak na razie nie wiemy, kto to będzie.

Powerwolf w Polsce. Bilety

Bilety na koncert będą dostępne już od 25 listopada. Organizatorzy przestrzegają przed kupnem wejściówek w nieautoryzowanych miejscach sprzedaży. Podkreślają, że fałszywa wejściówka kupiona za pośrednictwem Allegro czy OLX może okazać się fałszywa i uniemożliwi wejście na koncert.

Pewne źródło zakupu biletów to oficjalna strona organizatorów Knock Out Production. Wejściówki będą dostępne w cenach:

  • 149 złotych - przedsprzedaż
  • 170 złotych - w dniu koncertu
Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.