Punk Alive na Tauron Life Festival Oświęcim 2018 w hołdzie Robertowi Brylewskiemu [GALERIA]

Aleksandra Degórska
18.06.2018 16:00
Punk Alive na TLFO 2018|undefined Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Punkowi muzycy postanowili wspomnieć niedawno zmarłego Roberta Brylewskiego. Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia.

Podczas Tauron Life Festival Oświęcim 2018 działo się naprawdę wiele. Na festiwalu zagrały takie gwiazdy, jak Carlos Santana czy Europe. Natomiast w ramach projektu Punk Alive, na jednej scenie wystąpili m.in. Kazik Staszewski, Darek Malejonek, Tomasz Budzyński, Siczka, Kefir, Smalec, jak również zaproszeni goście, m.in. Ania Rusowicz.

Początkowo projekt miał się wiązać z 100. rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę. Jednak w związku ze śmiercią Roberta Brylewskiego, lidera zespołów Brygada Kryzys i Izrael, zmarł w wieku 57 lat, muzycy postanowili złożyć mu hołd na koncercie na TLFO 2018. Muzyk był w śpiączce spowodowanej ciężkim urazem. W styczniu 2018 roku został pobity w Warszawie.

Punk Alive na Tauron Life Festival Oświęcim 2018

Koncert rozpoczął występ Smalca, który wykonał kawałek „Kultura”. Tego wieczoru nie zabrakło przebojów Kultu, KSU czy Moskwy. Sporym zaskoczeniem dla publiczności był występ Ani Rusowicz, która wykonała cover Patti Smith „Because the Night”. Zobaczcie zdjęcia z tego wyjątkowego wydarzenia:

Fani punkowych klimatów powinni również zainteresować się imprezą Był kiedyś Jarocin, który odbędzie się 24 listopada 2018 roku we wrocławskim klubie A2. Ga-Ga, Zielone Żabki oraz Kat & Roman Kostrzewski, Proletaryat, Sztywny Pal Azji, The Bill, Moskwa i Closterkeller zaprezentują specjalne sety, na które składać się będą wyłącznie piosenki z ich jarocińskich występów.

Bilety w przedsprzedaży kosztują 80 złotych, zaś w dniu koncertu 100 złotych. Wejściówki można zakupić z systemu eBilet.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.