Rammstein nie zagra trasy w 2021 roku. Co z koncertem na Stadionie Narodowym?

24.03.2021 15:50
Rammstein Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Grupa Rammstein po raz kolejny była zmuszona do zmiany koncertowych planów ze względu na pandemię koronawirusa. Kiedy muzycy zagrają w Polsce?

2021 rok podobnie jak 2020 nie zapowiada się najlepiej pod względem koncertowym. Kolejne festiwale i trasy znanych artystów muszą zostać odwołane, bądź przełożone. Ci bardziej pesymistyczni fani muzyki na żywo zadają sobie pytanie, czy imprezy, które pamiętamy sprzed pandemii, jeszcze kiedyś powrócą?

Rammstein w Polsce w 2022 roku. Trasa ponownie przełożona

Oby. Kciuki za powrót masowych imprez trzymają między innymi polscy fani Rammstein. Grupa miała zagrać na Stadionie Narodowym w Warszawie w 2020 roku. Niestety koronawirus pokrzyżował plany niemieckich metalowców. Występy zostały przełożone na 2021 rok.

Polecamy

Niestety, pandemia nie odpuszcza. 24 marca zanotowano rekordową liczbę zarażeń koronawirusem od początku trwania epidemii w Polsce. Sytuacja jest nadal poważna, a władze na całym świecie z różnymi skutkami starają się zapewnić rodakom bezpieczeństwo. W związku z obostrzeniami Rammstein musiał przełożyć trasę po europejskich stadionach po raz kolejny.

Jak informują muzycy:

Ze względy na obostrzenia dotyczące imprez masowych związane z pandemią COVID-19, Rammstein jest zmuszony do ponownego przełożenia planowanej trasy koncertowej "European Stadium Tour". Zespół oraz wszyscy zaangażowani w przedsięwzięcie są z tego powodu bardzo rozczarowani.Koncerty przesuwamy na 2022 rok.

Jedno z wydarzeń planowanych przez Rammstein musiało zostać całkowicie odwołane. Na szczęście nie chodzi tu o koncert w Polsce.

Zgodnie z informacjami zawartymi na oficjalnej stronie zespołu, Rammstein wróci do Polski 16 lipca 2022 roku. Koncert tak jak planowano na początku, odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.