Rammstein ponownie zagra w Polsce w 2023 [DATA, MIEJSCE, BILETY]

01.09.2022 10:42
Rammstein Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Zespół ogłosił kolejne stadionowe koncerty. Kiedy zobaczymy Rammsteina w Polsce?

Rammstein ogłosił powrót European Stadium Tour w 2023 roku. Niemiecki zespół zagra również w Polsce już 30 lipca 2023 w Chorzowie na Stadionie Śląskim. Kiedy ruszy sprzedaż biletów?

Polecamy

Rammstein ponownie zagra w Polsce w 2023 [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Koncerty Rammsteina to zawsze ogromne show z fajerwerkami - konstrukcja sceny, która czasami góruje nad dachem stadionu, wydarzenie rozświetlone przez ogień i płomienie, perfekcyjnie zgrany zespół, poczucie humoru i patos inscenizacji Rammstein. Europejskie "stadiony drżą" i polscy fani ponownie będą mogli to doświadczyć w przyszłym roku.

Rammstein zagra koncert 30 lipca 2023 na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

materiały prasowe Fot. materiały prasowe

Rammstein w Polsce. Gdzie kupić bilety na koncert?

Bilety trafią do sprzedaży w czwartek 8 września o godzinie 10:00. Członkowie fanklubu Rammstein LIFAD będą mieli możliwość zakupu biletów od wtorku 6 września od godz. 10:00 do środy 7 września do godz. 10:00. Każdy klient LIFAD może kupić maksymalnie dwa bilety na koncert w przedsprzedaży.

Informacje i linki do biletów znajdują się na rammstein.com/tickets.

Polecamy

Rammstein promuje obecnie album "Zeit". Kapela pracowała przez ostatnie dwa lata. Podczas sesji towarzyszył im berliński producent, Olsen Involtini. Nagrania odbyły się w La Fabrique Studios w St. Rémy de Provence, we Francji.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.