Roger Waters zagra 2 koncerty w Polsce. Ruszyła przedsprzedaż biletów [MIEJSCE, DATY, BILETY]

14.09.2022 13:33
Roger Waters Fot. Gonzales Photo/Avalon/REPORTER/East News

Roger Waters ogłosił trasę koncertową na 2023 i będzie to prawdopodobnie ostatnia szansa, by zobaczyć muzyka na żywo. 

Roger Waters ogłosił trasę koncertową "This Is Not a Drill", która wystartuje już wiosną 2023. Były muzyk Pink Floyd wystąpi również w Polsce na dwóch koncertach. Właśnie ruszyła przedsprzedaż biletów. Kiedy i gdzie wystąpi Roger Waters?

Polecamy

Roger Waters zagra 2 koncerty w Polsce. Ruszyła przedsprzedaż biletów [MIEJSCE, DATY, BILETY]

"This Is Not A Drill" to nowe, przełomowe rockowo-kinowe widowisko, które fani mogą podziwiać z miejsc rozmieszczonych wokół sceny, znajdującej się w centralnej części areny. Ma ono na celu potępienie korporacyjnej dystopii, w której nieustannie walczymy o przetrwanie oraz wezwanie do działania: KOCHAJ, CHROŃ i DZIEL SIĘ naszą planetą, wszak jej przyszłość jest niepewna. Podczas koncertu usłyszymy wiele kompozycji z czasów świetności Pink Floyd oraz kilka zupełnie nowych utworów, napisanych przez tego samego człowieka, z tą samą duszą i sercem. To może być ostatnia okazja, żeby zobaczyć muzyka na żywo.

Polecamy

Roger Waters zagra 21 oraz 22 kwietnia 2023 w Krakowie na Tauron Arenie. Przedsprzedaż biletów dla klientów Citi Handlowy ruszyła w środę 14.09 od godz. 10.00. Natomiast przedsprzedaż biletów dla klientów Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 15.09 od godz. 10.00. Bilety do sprzedaży ogólnej trafią w piątek, 16.09 od godz. 10.00

Roger Waters tak zapowiedział nadchodzące koncerty:

Wow! Moja pierwsza pożegnalna trasa! Nie przegapcie jej! Ściskam, R.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.