Sanah i Felicjan Andrzejczak zaśpiewali razem ''Jolka, Jolka pamiętasz'' na Fest Festival [WIDEO]

15.08.2022 15:46
Sanah Fot. Krzysztof Radzki/East News

Posłuchajcie, jak duet wykonał przebój Budki Suflera.

Ostatniego dnia Fest Festival w Chorzowie, 13 sierpnia, na głównej scenie zaprezentowała się Sanah, która przyciągnęła tłumy festiwalowiczów. Podczas koncertu młodej wokalistki nie obyło się bez niespodzianek. Sanah zaprosiła na scenę legendę polskiej muzyki - Felicjana Andrzejczaka. Wokaliści wykonali wspólnie utwór ''Jolka, Jolka pamiętasz'' Budki Suflera.

Polecamy

Sanah i Felicjan Andrzejczak zaśpiewali razem ''Jolka, Jolka pamiętasz'' na Fest Festival [WIDEO]

Sanah obecnie promuje swój album ''Uczta', który ukazał się 15 kwietnia. Na płycie znalazło się 11 utworów zaśpiewanych przez Sanah w duetach ze znanymi artystami - m.in. Arturem Rojkiem, Grzegorzem Turnauem czy Darią Zawiałow. Również na koncercie w Chorzowie Sanah zaprosiła do współpracy słynnego muzyka.

Na scenie pojawił się Felicjan Andrzejczak, z którym zaśpiewali razem utwór "Jolka, Jolka pamiętasz". Łatwo się domyślić, jaka była reakcja publiczności, która od pierwszych taktów dołączyła do wspólnego śpiewania jednego z największych hitów Budki Suflera.

Andrzejczak dołączył do Budki Suflera w 1982 roku i udzielał się w kapeli niecały rok. Nagrał z zespołem wtedy 3 utwory, m.in. ''Jolka, Jolka pamiętasz'', który jest już kultową piosenką. Ten rok będzie pracowity dla Felicjana Andrzejczaka, który ma w planach trasę z GLAM quartet oraz wydanie koncertowego albumu. 

 

Polecamy

3.edycja FEST Festivalu odbyła się w dniach 10-13 sierpnia w Parku Śląskim. Na imprezie zagrali m.in. Nothing But Thieves oraz duet Karaś/Rogucki, którzy pojawili się pierwszego dnia festiwalu. Natomiast 11 sierpnia wystąpił Igo z zespołu Clock Machine. 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.