Steel Panther na dwóch koncertach w Polsce!

01.09.2020 11:47
Steel Panther|undefined Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Grupa Steel Panther zapowiedziała dwa koncerty w Polsce w 2021 roku. Muzycy pojawią się na występach w Warszawie i Krakowie. 

Pandemia koronawirusa spowodowała zamrożenie branży rozrywkowej. Muzycy, organizatorzy koncertów, technicy i właściciele klubów stracili pracę na długie tygodnie. W ramach luzowania obostrzeń, również wydarzenia rozrywkowe dostały szansę w dobie pandemii i coraz więcej koncertów może się odbywać. Oczywiście w nowych warunkach i reżimie sanitarnym.

Steel Panther w Polsce [GDZIE, KIEDY, BILETY]

Oficjalnych informacji na temat powrotu dużych koncertów jeszcze nie ma, jednak artyści powoli zaczynają planować swoje trasy i ogłaszać kolejne występy. Jak donosi Metal Mind Production w 2021 roku do Polski przyjedzie grupa Steel Panther.

Przeczytaj także

Śmieszki z metalowej formacji zagrają w naszym kraju w ramach przeniesionej trasy Heavy Metal Rules Tour. Steel Panther zagra dwa koncerty w Polsce - 30 czerwca 2021 roku w Klubie Kwadrat w Krakowie oraz 29 czerwca 2021 roku w Progresji w Warszawie.

Sprzedaż biletów na wydarzenia rozpocznie się 4 września o godzinie 11 na stronach Metal Mind, Eventim, Ebilet i Biletin. Cena biletu w przedsprzedaży wynosi 130 złotych, w dniu koncertu będzie trzeba zapłacić za wejściówkę 20 złotych więcej.

Wszystkie bilety zakupione na koncert, który pierwotnie miał odbyć się w 2020 roku, zachowują swoją ważność. Osoby, które z różnych przyczyn będą chciały zwrócić bilet, będą mogły to uczynić w punktach, w których bilet zakupiły.

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.