Spór Motley Crue i Steel Panther nabiera tempa. W sieci pojawiły się kolejne obraźliwe posty

21.10.2019 12:12
Steel Panther Motley Crue|undefined Fot. . MediaPunch/face to face/East News

Spór między Motley Crue a Steel Panther rozpoczął się od wywiadu, którego udzielili członkowie drugiej kapeli. 

Wszystko zaczęło się od wywiadu dla Little Punk People, którego udzielał Michael Starr, frontman Steel Panther i Stix Zadinia, perkusista kapeli. Kiedy dziennikarz zapytał frontmana o to, którego wokalistkę chcieliby wskrzesić? Wokalista glamowej kapeli odpowiedział, że Vince'a Neila. Kiedy kolega z zespołu upomniał go, że frontman Motley Crue nie umarł, ten odpowiedział, że chciałby przywrócić Neila z przeszłości, bo teraz jest martwy. 

Spór Motley Crue i Steel Panther trwa dalej. W sieci pojawiły się kolejne obraźliwe posty

To, jak można się domyślić, rozzłościło członków Motley Crue. Vince nie wypowiedział się na ten temat, ale zrobił to basista, Nikki Sixx, który na Twitterze opublikował wpis: 

Wokalista Steal Panther niech się pie*rzy. Chcecie być zespołem, który umniejsza Vince'owi Neilowi? 

Przeczytaj także

To jednak nie koniec internetowych przepychanek. Odpowiedź Nikkiego nie mogła przejść bez echa. Na wpis muzyka zareagował Steel Panther, który umieścił nagranie wywiadu z 1994 roku - 2 lata po odejściu Vince'a z kapeli. Jeden z członków Motley Crue mówi w nim: 

Moje serce jest z Tobą [Vince]. Co się stało z rafą koralową? 

Kapela opatrzyła to nagranie podpisem: "Hej Siri, czym jest "wbijanie komuś noża w plecy"? Członkowie Motley Crue jeszcze nie odpowiedzieli na ten post. To prawdopodobnie tylko kwestia czasu. Pod koniec września 2019 roku światło dzienne ujrzał najnowszy album Steel Panther "Heavy Metal Rules"

Zobacz także: Steel Panther z nowym teledyskiem do utworu "F*ck Everybody"

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.