Steel Panther zagra w Polsce w 2020 roku!

17.12.2019 11:08
Steel Panther|undefined Fot. materiały prasowe

Rockowi jajcarze ze Steel Panther wracają do Polski. Muzycy już wkrótce pojawią się na występie w Krakowie. 

Steel Panther to grupa grająca hair metal, nawiązująca wizerunkiem i dźwiękami do lat 80. Oprócz tego muzykę artystów charakteryzują kontrowersyjne, humorystyczne teksty. Zespół wydał we wrześniu 2019 roku piąty album studyjny "Heavy Metal Rules", który będzie promować na najbliższej trasie koncertowej.

Steel Panther w Polsce w 2020 roku

Steel Panther zagra w Polsce 13 czerwca 2020 roku w klubie Studio w Krakowie. Muzycy pojawią się w naszym kraju w ramach letniej trasy "Heavy Metal Rules Tour" promującej ich najnowsze wydawnictwo.

Przeczytaj także

Steel Panther w Polsce. Bilety

Bilety na wydarzenie będą dostępne od 19 grudnia 2019 roku od godizny 11:00 na stronach: eventim.pl, ebilet.pl i biletin.pl. Wejściówki kolekcjonerskie można będzie zdobyć za pośrednictwem strony internetowej organizatorów - shop.metalmind.com.pl. Miejsca stojące to koszt 130 złotych w przedsprzedaży oraz 150 złotych w dniu koncertu. Bilety na balkon będą kosztowały 170 złotych w przedsprzedaży i 190 złotych w dniu koncertu. 

Zobacz też: Kolejny kontrowersyjny efekt gitarowy od Steel Panther. Czy produkt znowu wywoła aferę?

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.