Taconafide zagra na Open’er Festival 2018

Maciej Koprowicz
30.04.2018 13:47
Taconafide zagra na Open’er Festival 2018 Fot. Marcin Bruniecki/REPORTER/EAST NEWS

Duet Taco Hemingway-Quebonafide to muzyczna sensacja ostatnich tygodni w naszym kraju. Nie mogło go więc zabraknąć na jednym z najważniejszych polskich festiwali.

Taco Hemingway i Quebonafide to obecnie chyba najbardziej popularni polscy raperzy. Połączenie przez nich sił musiało być więc wielkim wydarzeniem na muzycznej scenie, nie tylko zresztą hiphopowej.

Jako Taconafide raperzy wydali 13 kwietnia 2018 album „Soma 0,5 mg”. Zawiera on utwory, które już zdążyły stać się dużymi przebojami - „Metallica 808” z nawiązaniami do klasyków rocka, „Tamagotchi”, „Kryptowaluty” i „Sectumsempra”. Płytę promowała trasa koncertowa duetu, a jej zwieńczeniem będzie występ na festiwalu Open’er w Gdyni.

Taconafide na Open'erze - kiedy koncert?

Taconafide wystąpi na Open’er Festival 2018 6 lipca 2018 na Orange Main Stage.

Open’er Festival 2018

Wśród innych ogłoszonych do tej pory gwiazd imprezy, która odbędzie się w dniach 4-7 lipca 2018 w Gdyni są Arctic MonkeysDepeche Mode, Gorillaz, Nick Cave And The Bad Seeds, Massive AttackDavid ByrneGlass Animals, Bruno Mars i Chvrches.  Bilety są dostępne na eBilet.pl. Patronem medialnym Open'er Festival jest Antyradio.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.