Testament, Annihilator i Death Angel we Wrocławiu [GALERIA]

Aleksandra Degórska
20.11.2017 12:34
Testament, Annihilator i Death Angel we Wrocławiu [GALERIA] Fot. Agnieszka „vSpectrum” Jędrzejewska / Antyradio.pl

Zespoły ze Stanów Zjednoczonych i Kanady wystąpiły 17 listopada 2017 roku w A2. Mamy dla Was zdjęcia z tego eventu.

Giganci thrash metalu z Bay Area wrócili do Europy ze swoim najnowszym albumem „Brotherhood Of The Snake”. Na krążku znalazło się 10 utworów, za których produkcję byli odpowiedzialni Juan Urteaga, który pracował już wcześniej z grupą oraz m.in. z zespołami Machine Head i Exodus, członkowie grupy - gitarzysta Eric Peterson i wokalista Chuck Billy - a także Andy Sneap, sprawujący pieczę nad płytą „Battering Ram” grupy Saxon i „Jomsviking” grupy Amon Amarth.

Testament jest wspierany przez znanych thrasherów z Annihilator i Death Angel. Ta druga kapela zaprezentuje swój najnowszy album „The Evil Divide” na żywo. Zespoły wystąpiły 15 listopada 2017 w Warszawie oraz 17 listopada 2017 we Wrocławiu.

Zobaczcie, jak w Testament wypadł we wrocławskim A2:

Trudno czasami nadążyć za zmianami w składzie Annihilator, jakich dokonuje rządzący kapelą od lat wirtuoz gitary Jeff Waters, ale muzyka jego zespołu w żadnym razie na tym nie cierpi. Po odejściu w 2014 roku wieloletniego wokalisty Dave'a Paddena sympatyczny Kanadyjczyk dodał ponownie do swoich obowiązków wokale. Po czym zabrał się ostro do pracy nad muzyką w swoim Watersound Studio, czego efektem była płyta „Suicide Society” (2015), którą Annihilator promował na rewelacyjnie przyjętych koncertach w Polsce.

Obejrzyjcie zatem, jak tym razem wypadła kapela:

Niezmienni Death Angel kierują wokalista Mark Osegueda i gitarzysta Rob Cavestany. Od 2009 roku skład kapeli jest stabilny, a uzupełniają go jeszcze gitarzysta Ted Aguilar (w zespole od 2001 roku), basista Damien Sisson i bębniarz Will Carroll. Od reaktywacji na początku XXI wieku Death Angel regularnie wydaje płyty i wytrwale przemierza świat z koncertami.

Mamy dla Was zdjęcia z występu zespołu we Wrocławiu:

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.