Vader na Wacken Open Air 2016 [GALERIA]

Aleksandra Degórska
05.08.2016 13:54
|north Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Zobaczcie zdjęcia z koncertu kapeli w ramach jednego z największych festiwali muzycznych.

Wacken Open Air to trzydniowe święto fanów mocnego grania. Podczas festiwalu w Szlezwik-Holsztynie nie zabrakło również polskiego akcentu. Mowa oczywiście o grupie Vader, która zagrała 4 sierpnia 2016 roku na Headbangers Stage.

Tego samego dnia na festiwalu pojawił się Saxon czy Skyline, który powstał z inicjatywy organizatora imprezy i wykonuje covery kapel występujących na festiwalu.

Dyskografia Vadera obejmuje 10 studyjnych krążków, więc kapela ma szerokie pole do popisu jeśli chodzi o wybór utworów na setlistę. Oczywiście tego dnia nie mogło zabraknąć znanych hitów, które zostały entuzjastycznie przyjęte przez fanów.

Zobaczcie, jak kapela wypadła podczas tego koncertu:

Vader był zachwycony występem i za pośrednictwem Twittera podziękował fanom:

Dziękujemy Wacken za imponujący koncert wczoraj!!!! Dziękujemy bardzo.

Line-up Wacken Open Air 2016 obejmuje takie kapele, jak Iron Maiden, Lamb of God, Bullet for My Valentine, Dragonforce, Steel Panther, Tarja, Therion, Twisted Sister, czy Whitesnake. Jeśli chcecie zobaczyć, jak przebiega ta impreza, możecie obejrzeć transmisje live na OFICJALNEJ STRONIE ORGANIZATORA.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.