Skyline na otwarciu Wacken Open Air 2016 [GALERIA]

Justyna Kierzkowska
05.08.2016 09:32
Skyline na otwarciu Wacken Open Air 2016 [GALERIA] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Festiwal w Wacken został oficjalnie rozpoczęty, a jako pierwsi swoje umiejętności pokazali muzycy z grupy Skyline. 

Grupa powstała z inicjatywy Thomasa Jensena, założyciela i organizatora festiwalu, który do niedawna grał jeszcze na basie. Zespół raz do roku gra covery innych kapel, które w danym roku występują podczas imprezy i jest obecny wśród fanów ciężkiej muzyki już od pierwszej edycji.

Zobaczcie, jak panowie zaprezentowali się na scenie w Wacken!

W tegorocznej edycji Wacken Open Air udział potwierdzili m.in. Iron Maiden, Lamb of God, Bullet for My Valentine, Dragonforce, Foreigner, Ministry, Reliquiae, Saxon, Steel Panther, Tarja, Therion, Twisted Sister, Vader czy Whitesnake. Dla tych, którzy nie będą mogli pojawić się w Szlezwik-Holsztynie organizatorzy przygotowali transmisje live w internecie, którą można oglądać na OFICJALNEJ STRONIE ORGANIZATORA.

W czwartek 4 sierpnia 2016 publiczność miała też miała okazję zobaczyć na scenie grupę Iron Maiden, dla której był to ostatni koncert w ramach trasy promującej album „The Book Of Souls”. Znalazły się na nim takie utwory, jak „Speed Of Light” i 18-minutowy „Empire Of The Clouds”.

Wybieracie się na któryś z koncertów Wacken Open Air 2016?

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.