Wokalista Alice in Chains, William DuVall wystąpi w Polsce

07.10.2019 11:26
William DuVall |undefined Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

William DuVall zagra koncert w Polsce w ramach trasy promującej jego solowy debiut - "One Alone". Koncert odbędzie się wiosną 2020 roku. 

William DuVall to wokalista, który może pochwalić się dość różnorodną i pełną sukcesów karierą. W 1983 roku muzyk założył zespół hardcorepunkowy zespół Neon Christ. Potem miał okazję współpracować z członkami grup Mastodon i Dillinger Escape Plan w projekcie Giraffe Tounge Orchestra. Muzyk jest jednak najbardziej znany z przejęcia roli wokalisty Alice in Chains w 2006 roku. Aktualnie artysta próbuje swoich sił w karierze solowej.

William DuVall z Alice In Chains w Polsce 2020

4 października 2019 roku ukazał się debiutancki album solowy Williama DuValla "One Alone”. Materiał ponownie wyróżnia się na tle jego wcześniejszej dyskografii. Tym razem artysta postawił w stu procentach na kompozycje akustyczne. Muzyk opowiada o płycie słowami:

Czułem potrzebę oderwania wszystkiego. Ten album jest zdecydowanie jednym głosem i jedną gitarą. Ujawnia sedno tego, kim jestem jako wokalista, gitarzysta i autor tekstów.

Przeczytaj także

W ramach promocji albumu "One Alone", William DuVall wyruszy w trasę koncertową. Muzyk zagra także w Polsce. Wokalista Alice in Chains pojawi się 17 kwietnia 2020 roku w warszawskiej Stodole.

William DuVall z Alice In Chains w Polsce. Bilety

Bilety na wydarzenie trafią do ogólnej sprzedaży w piątek 11 października o 10:00. Będzie można kupić je na LiveNation.pl. Przedsprzedaż Citi Handlowy ruszy w środę, 9 października o 10:00 i zakończy się w piątek, 11 października o 9:00. Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników Live Nation.pl rozpocznie się w czwartek, 10 października od 10:00 i potrwa do piątku, 11 października do 9:00.

Zobacz też: Wokalista Alice In Chains zaprezentował wideo do utworu z debiutanckiej solowej płyty

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.