Zeal & Ardor na trzech koncertach w Polsce [DATY, MIEJSCA, BILETY]

17.06.2022 13:03
Zeal & Ardor na trzech koncertach w Polsce [DATY, MIEJSCA, BILETY] Fot. Romana Makówka

Zeal & Ardor odwiedzą Polskę i zagrają aż 3 koncerty. Sprawdź szczegóły wydarzeń!

Zeal & Ardor łączą black metal z wpływami gospel, bluesa i elektroniki. Wyjątkowo eklektyczna mieszanka tworzy nowatorskie, trudne do powtórzenia dźwięki.

Zeal & Ardor na trzech koncertach w Polsce

 
Zeal & Ardor to pseudonim Manuela Gagneux, który pierwszy oficjalny album "Devil Is Fine"  wydałw 2016 roku. Debiut Manuela spotkał się z ogromnym zainteresowaniem mediów. Trudno bowiem nie zwrócić uwagi na krążek, który otwierają dźwięki łańcuchów i śpiewy poparte wyciszonymi dźwiękami fortepianu, a kolejne utwory nie pozwalają słuchaczowi oderwać się od albumu.

Polecamy

Nowy krążek Zeal & Ardor - zatytułowany po prostu "Zeal & Ardor" - kontynuuje udaną pasję załogi Manuela Gagneuxa, a brytyjski Metal Hammer przyznał płycie zaszczytne miano jednej z najlepszych wydanych w pierwszym półmetku 2022 roku. Nałóżcie swoje szaty, wyciągnijcie kandelabry z szafy i wyruszcie ze szwajcarskim składem na wycieczkę do tych mniej obleganych zakamarków piekła.

Zeal & Ardor w Polsce. Gdzie kupić bilety?  

 
    
Zeal & Ardor wystąpią kolejno: 5 grudnia 2022 w gdańskim B90, 6 grudnia 2022 w warszawskiej Proximie oraz 7 grudnia 2022 w Hype Parku w Krakowie. Bilety na koncerty będą dostępne od 17 czerwca
 w knockoutmusicstore.pl oraz B90 (tylko Gdańsk).

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.