Znamy datę koncertu Rammsteina w Polsce w 2020 roku

26.06.2019 11:20
Rammstein|undefined Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Sprawdźcie, kiedy będziecie mogli kupić bilety na warszawski występ Rammsteina.

Rammstein jeszcze nie zagrał w Chorzowie, a już ogłosił kolejną część swojej stadionowej trasy koncertowej. Na oficjalnym facebookowym fanpage'u zespołu pojawiła się krótka informacja o miejscach koncertów w 2020 roku i okazało się, że Rammstein zagra w Warszawie w przyszłym roku. W końcu poznaliśmy więcej szczegółów na temat tego wydarzenia.

Rammstein zagra w Warszawie w 2020 - data, miejsce, bilety

Niemiecka kapela zagra na warszawskim PGE Narodowym 17 lipca 2020 roku. Bilety trafią do sprzedaży 5 lipca 2019 od 11:00 wyłącznie na eventim.com/rammstein. Członkowie fanklubu Rammstein „LIFAD” będą mogli zakupić bilet od 3 lipca 2019 do 4 lipca 2019 do godziny 11:00. Patrząc na nagrania z dotychczasowych koncertów Rammsteina, zapowiada się naprawdę niesamowite show!

Przeczytaj także

Na koncertach Rammstein promuje swój najnowszy album zatytułowany po prostu "Rammstein". Na single promujące wydawnictwo wybrano kawałki "Deutschland", "Radio" oraz "Ausländer", które na pewno usłyszmy na nadchodzących polskich koncertach.

 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.