Znamy support przed polskim koncertem Pearl Jam. Kogo zobaczymy w Krakowie?

23.11.2021 14:29
Pearl Jam Fot. Retna/Avalon.red/REPORTER/East News

Pearl Jam musiał przełożyć swojego koncerty i kapelę zobaczymy dopiero w przyszłym roku. Kto zagra przed gwiazdą?

22 października 2020 roku minęło 30 lat od pierwszego koncertu Pearl Jam. Po dziesięciu albumach studyjnych, setkach występów na żywo i oficjalnych bootlegów koncertowych zespół ciągle cieszy się uznaniem krytyków i sukcesem komercyjnym. Pearl Jam zagra w przyszłym roku w Polsce i w końcu dowiedzieliśmy się, kto pojawi się w roli supportu.

Polecamy

Znamy support przed polskim koncertem Pearl Jam. Kogo zobaczymy w Krakowie?

Koncert Pearl Jam odbędzie się 14 lipca 2022 w krakowskiej Tauron Arenie. Przed gwiazdą wieczoru pojawi się White Reaper z Louisville, KY. Jak czytamy w oświadczeniu, jest to ''szybki, głośny, nakręcony zespół, budujący swój muzyczny rodowód z tej samej studni inspiracji, która dała nam muzyczny powiew Van Halen i mocnego powerpunka Ramones, a także pop-rocka Cheap Trick''. 

Amerykańska grupa wydała dotąd 3 studyjne albumy - debiutancka płyta ''White Reaper Does It Again'' ukazała się w 2015, 2 lata później zespół wydał ''The World's Best American Band''. Dyskografię zamyka album ''You Deserve Love'' z 2019 roku. 

materiały prasowe Fot. materiały prasowe
Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.