Fun Lovin' Criminals zagra koncert w Polsce [DATA, MIEJSCE, BILETY]

26.01.2023 12:52
Fun Lovin' Criminals Fot. AF Archive/Mark Liley/Mary Evans Picture Library/East News

Zespół już niebawem pojawi się w naszym kraju. W jakiej cenie kupicie bilety na koncert Fun Lovin' Criminals?

Fun Lovin' Criminals to szalona i zaraźliwa mieszanka filmowego hip-hopu, rock'n'rolla, blues-jazzu oraz latynoskiego soulu. Niezwykle słoneczna muzyka zespołu idealnie wpisze się w plenerowy klimat Letniej Sceny Progresji. W jakiej cenie kupicie bilety?

Polecamy

Fun Lovin' Criminals zagra koncert w Polsce [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Zespół Fun Lovin' Criminals zagra 26 maja 2023 na Letniej Scenie Progresji w Warszawie. Bilety na koncert kosztują 140 złotych w przedsprzedaży, zaś w dniu koncertu 150 złotych. Wejściówki są dostępne w największych bileteriach: GoOut, Going, eBilet, Eventim.

materiały prasowe Fot. materiały prasowe

Zespół pojawił się na nowojorskiej scenie muzycznej w 1996 roku wraz z wydaniem pokrytego wielokrotną platyną, debiutanckiego albumu „Come Find Yourself”. Ich debiutancki singiel „Scooby Snacks”, wykorzystujący sample z klasycznych filmów Tarantino, takich jak Wściekłe psy i Pulp Fiction, spędził aż 17 tygodni na liście Billboard, szybko osiągając status złotej płyty w USA.

Zespół stał się międzynarodowym ewenementem, gdy po sukcesach w USA, zdobył nie mniejszą popularność również na Starym Kontynencie. Ich debiutancki album spędził dwa lata na brytyjskiej liście przebojów. Ukoronowaniem tego okresu był jeden z największych koncertów na festiwalu Glastonbury ’99, a reszta – jak mówią – jest historią. Do tej pory Fun Lovin' Criminals wydali 6 albumów studyjnych, 2 albumy z coverami, 1 potrójny album koncertowy i kilka singli oraz EP. Na chwilę obecną ich dyskografię zamykają 4 utwory wydane jako „The Roosevelt Sessions” – kawałki są wypełnione jazzową energią i nieskrępowaną, wręcz młodzieńczą radością z grania. Obecnie muzycy kończą prace nad swoim 7. albumem studyjnym, który ma się ukazać jeszcze w tym roku.

Patronat nad koncertem objęło Antyradio.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.