Gwiazda Open'era wystąpi za darmo w Gdyni. Kiedy odbędzie się koncert-niespodzianka?

28.06.2023 10:54
Pol'and'Rock Festival Fot. PAWEL SKRABA/REPORTER/East News

Jedna z gwiazd Open’er Festival poinformował swoich fanów na Instagramie, że zaśpiewa w Gdyni całkowicie za darmo. Kiedy będzie można zobaczyć artystę?

Na Instagramie Davida Kushnera pojawiła się informacja o koncercie niespodziance. Artysta ma zaśpiewać dla fanów zupełnie za darmo dzisiaj, 28 czerwca o godzinie 13:00 w Muszli Koncertowej na placu Grunwaldzkim.

Gwiazda Open'era wystąpi za darmo w Gdyni. Kiedy odbędzie się koncert-niespodzianka?

David Kushner to debiutant, który pokonał największe gwiazdy, podbijając w tym roku listy przebojów swoim singlem „Daylight”. Przez miesiąc utwór nie schodził z pierwszego miejsca najpopularniejszych utworów na Spotify w Polsce i ma już w naszym kraju certyfikat platynowego singla. „Daylight” zdobył też ogromną popularność na kluczowym dla każdego artysty pop brytyjskim rynku. Utwór zadebiutował na 2. miejscu na tamtejszej liście singli i już w dniu premiery zgromadził dziesiątki milionów streamów. Singiel znalazł się też w dziesiątce najpopularniejszych utworów w Holandii, Szwajcarii, Norwegii, Irlandii, Niemczech, Kanadzie, Nowej Zelandii i Australii.

David osiągnął wcześniej sukces za sprawą hitu z TikToka „Miserable Man”, ale sukces „Daylight” jest na o wiele większą skalę. To najbardziej sensacyjna premiera tego roku, która nieznanego szerzej artystę wyniosła do grona największych nowych gwiazd muzyki. Z dnia na dzień stał się obiektem zainteresowania organizatorów największych festiwali muzycznych – w tym tegorocznego Open’er Festivalu, na którym wystąpi 29 czerwca.W dniach 28 czerwca - 1 lipca na Lotnisku Gdynia-Kosakowo fani ponownie spotkają się na koncertach międzynarodowych i polskich artystek oraz artystów. W Gdyni wystąpią m.in. Queens Of The Stone Age, Arctic Monkeys, OneRepublic, Machine Gun Kelly, Lizzo, Lil Nas X, SZA, Kendrick Lamar, Labrinth, Metro Boomin.

Po więcej informacji zachęcamy was do odwiedzenia naszego Facebooka oraz Instagrama.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.