Headliner odwołał występ na Orange Warsaw Festival. Zastąpi go rockowa gwiazda

28.05.2023 23:56
Orange Warsaw Festival Fot. Maciej Luczniewski/REPORTER/East News

Sprawdźcie, kto zagra w piątek na Orange Warsaw Festival.

Niecały tydzień przed rozpoczęciem się Orange Warsaw Festival 2023 organizatorzy ogłosili, że na imprezie nie pojawi się piątkowy headliner, Sam Smith. Szybko jednak udało się załatwić zastępstwo i fani rocka mogą zacierać ręce.

Headliner odwołał występ na Orange Warsaw Festival. Zastąpi go rockowa gwiazda

Z powodów zdrowotnych Sam Smith musiał odwołać kilka swoich występów, m.in. koncert na Orange Warsaw Festival, który miał się odbyć już 2 czerwca. Organizatorzy poinformowali festiwalowiczów, że szybko postarają się znaleźć innego artystę, który pojawi się na głównej scenie w piątek. Dotrzymali słowa ogłaszając, że nowym headlinerem jest zespół 30 Seconds to Mars.

Zespół niedawno wydał nowy singiel "Stuck", który jest zapowiedzią nadchodzącego albumu „It’s The End Of The World But It’s A Beautiful Day”. Płyta ukaże się jesienią - pięć lat po wydaniu bestsellerowego „America”. Zespół po raz pierwszy postawił na minimalizm – nie znajdziemy tu utworów dłuższych niż 3,5 minuty.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.