Imagine Dragons zagra koncert w Polsce [DATA, MIEJSCE, BILETY]

25.11.2022 11:08
Imagine Dragons Fot. KEVIN WINTER/Getty AFP/East News

Imagine Dragons dorzucił dodatkowe koncerty i wystąpi w Polsce w 2023. Sprawdźcie, kiedy będziecie mogli kupić bilety na koncert.

Imagine Dragons ogłosił dodatkowe koncerty latem 2023 podczas Mercury World Tour i kapela wystąpi w Polsce. Sprawdźcie, kiedy ruszy sprzedaż biletów na polski koncert Imagine Dragons.

Polecamy

Imagine Dragons zagra koncert w Polsce [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Zdobywcy nagrody GRAMMY ogłosili 9 nowych koncertów w Europie i na Bliskim Wschodzie w ramach Mercury World Tour. Trasa promuje ich wyczekiwany album „Mercury - Acts 1 & 2”. Zespół Imagine Dragons wystąpi 14 sierpnia 2023 w Warszawie na PGE Narodowym.  

32-utworowy album „Mercury - Acts 1 & 2” pojawił się 1 lipca i stanowi najśmielsze artystyczne oświadczenie w dotychczasowej karierze zespołu. Wyprodukowany przez Ricka Rubina podwójny album zawiera hity „Enemy” i „Sharks”. Ostatnio singiel „Bones” zajął 1. miejsce w Alt Radio.

Polecamy

Imagine Dragons w Polsce: Kiedy ruszy sprzedaż biletów?

Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster ruszy w środę, 30 listopada od godz. 10:00. Bilety w sprzedaży ogólnej pojawią się w czwartek, 1 grudnia od godz. 10:00 na www.LiveNation.pl

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.