Interpol zagra 2 koncerty w Polsce [DATA, MIEJSCE, BILETY]

27.03.2023 20:32
Interpol Fot. Retna/Photoshot/REPORTER/East News

Patronat nad koncertami objęło Antyradio.

Interpol pojawi się na dwóch koncertach w Polsce już w czerwcu 2023. Słynny nowojorski zespół wystąpi 6 czerwca w krakowskim klubie Studio oraz 7 czerwca w warszawskiej Stodole. Będą to pierwsze koncerty klubowe zespołu w naszym kraju. Sprzedaż otwarta rozpocznie się we wtorek, 28 marca, o godzinie 10:00. Patronat nad koncertami objęło Antyradio.

Polecamy

Interpol zagra 2 koncerty w Polsce [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Zaczynali jako jeden z kluczowych zespołów nowojorskiego rockowego odrodzenia z początków XXI wieku, a od ponad 20 lat pozostają w czołówce najważniejszych grup gitarowych na świecie. Dzięki takim utworom jak "Evil", "The Heinrich Maneuver", „Rest My Chemistry” czy "All the Rage Back Home" Interpol zbudował status rockowej ikony, z ponad 2 miliardami streamów w skali globalnej.

W ubiegłym roku ukazał się ich 7 album „The Other Side of Make-Believe”, a Paul Banks, Daniel Kessler i Sam Fogarino nigdy nie stracili poczucia sensu, ani wspólnego celu i są nadal świetnie działającym muzycznym organizmem. Przez lata próbowano przypisywać im łatki, jak alternatywa czy indie. Ale Interpol ich nie potrzebuje. To po prostu jedna z najbardziej charakterystycznych, konsekwentnych i wytrwałych rockowych grup XXI wieku.

Interpol zagra 6 czerwca w krakowskim klubie Studio oraz 7 czerwca w warszawskiej Stodole. Sprzedaż otwarta rozpocznie się 28 marca, o godzinie na ebilet.pl.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.