Megadeth zagra na festiwalu w Katowicach. Do line-upu dołączyli Kreator i Sacred Reich

13.03.2023 12:59
Megadeth Fot. SUZANNE CORDEIRO/AFP/East News

Sprawdźcie, gdzie możecie kupić bilety na nadchodzący festiwal Triple Thrash Triumph.

23 lipca w katowickim Spodku odbędzie się Triple Thrash Triumph. Organizatorzy już wcześniej ogłosili, że na imprezie zagra Megadeth. Teraz zdradzili, jakie jeszcze zespoły dołączą do line-upu. Na scenie w Spodku zobaczymy również Sacred Reich i Kreator. 

Polecamy

Megadeth zagra na festiwalu w Katowicach. Do line-upu dołączyli Kreator i Sacred Reich

Prym na europejskiej scenie thrashmetalowej wiodła scena niemiecka, a na niej Kreator, którego muzyka emanuje ekstremalną agresją. W Polsce Kreator już w połowie lat 80. zyskał legion wiernych fanów, a ich pierwsze koncerty – właśnie w Spodku – przeszły do legendy. Mijają dekady, a drużyna dowodzona przez Mille Petrozzę wciąż skutecznie sieje zniszczenie, czego dowodem zarówno ostatni album „Hate Über Alles”, jak i promującego go koncerty.
Niemal każdy polski fan metalu wchodził w lata 90. z winylem „The American Way” w skromnej jeszcze kolekcji. I dobrze, bo drugi album Sacred Reich, wydany u nas na licencji, to kawał soczystego thrashu. Być może zabrakło im szczęścia, by zrobić karierę adekwatną do talentu, ale w Katowicach nie zabraknie im repertuaru i energii, by dać nam lekcję, jak to się robi po amerykańsku.

Polecamy

Triple Thrash Triumph w Katowicach: Sprzedaż biletów

Bilety na Triple Thrash Triumph można nabyć na stronie www.mysticcoalition.com (bilety kolekcjonerskie) oraz za pośrednictwem serwisu eBilet.

Patronat nad wydarzeniem objęło Antyradio.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.