Metallica zagra w Polsce w 2024. Kiedy rusza sprzedaż biletów na pojedyncze koncerty?

12.01.2023 10:51
Metallica, James Hetfield Fot. mpi04/Associated Press/East News

Mamy dla Was garść informacji na temat sprzedaży biletów na pojedyncze koncerty Metalliki w Warszawie w 2024 roku.

Metallica zagra dwa koncerty w Polsce - 5 i 7 lipca 2024 na PGE Narodowym w Warszawie. Początkowo w sprzedaży były dostępne bilety na oba dni, a już niebawem do sprzedaży zostaną wprowadzone bilety jednodniowe. Kiedy będziemy mogli zakupić bilety na poszczególne koncerty Metalliki?

Polecamy

Metallica zagra w Polsce w 2024. Kiedy rusza sprzedaż biletów na pojedyncze koncerty?

Pojedyncze bilety na koncerty Metalliki w Warszawie dostępne będą:

  • w przedsprzedaży dla członków fanclubu Fifth Members od poniedziałku, 16 stycznia od godz. 10:00,
  • dla różnych innych przedsprzedaży w tym dla osób zarejestrowanych na stronie LiveNation.pl – od czwartku, 19 stycznia od godz. 10:00.
  • sprzedaż biletów jednodniowych rozpocznie się w piątek, 20 stycznia o godz. 10:00

Jeśli należycie do Fifth Member odwiedź stronę metallica.com/presale-code, aby poprosić o nowy kod przedsprzedażowy do zakupu biletów na pojedyncze dni.

Dwudniowe bilety na weekendowe koncerty są nadal dostępne w sprzedaży. Koncerty będą się różnić setlistami z dwoma różnymi zespołami otwierającymi każdy wieczór.

Należy pamiętać, że od 16 stycznia wszystkie pakiety Enhanced Experience z wyjątkiem „Nothing Else Matters” Snake Pit Experience będą dostępne tylko jako pojedyncze pakiety na każdy dzień. „Nothing Else Matters” Snake Pit Experience, które obejmuje m.in. meet & greet oraz zwiedzanie produkcji, pozostanie wyłącznie pakietem dwudniowym i nie będzie dostępne w sprzedaży na jeden dzień.

Polecamy

Prezentowana na całym świecie trasa M72 ma zupełnie inny układ na stadionach niż tradycyjny – scena będzie w kole na środku płyty stadionu. Co więcej, Snake Pit zostanie przeniesiony na środek sceny, dzięki czemu fani będą mieli pełny widok (360 stopni) na scenę. Każdy weekend w ofercie ma dodatkowe atrakcje, m.in. takie jak: meet and greet, zwiedzanie produkcji z wejściem na scenę, poczęstunek w oficjalnym lounge „Black Box”, wcześniejsze wejście na stadion, czy wspomniany Snake Pit.

W sobotę między dwoma koncertami będzie mnóstwo dodatkowych atrakcji, co daje możliwość spędzania czasu z innymi fanami Metalliki.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.