Mystic Festival 2023 ogłosił drugiego headlinera imprezy

15.11.2022 11:00
Gojira Fot. MAURO PIMENTEL/AFP/East News

Oto kolejny headliner, którego zobaczymy w czerwcu w przyszłym roku na Mystic Festival.

Organizatorzy Mystic Festival ogłosili drugiego headlinera imprezy, która odbędzie się w dniach 7-10 czerwca w Gdańsku. Dotychczas udział w festiwalu potwierdziły zespoły Ghost, Phil Campbell and the Bastard Sons (z setem Motörhead), Behemoth, Voivod, Carpathian Forest i Heriot, Moonspell, Perturbator, Sleep Token, Unleashed i Soen.

Polecamy

Mystic Festival 2023 z drugim headlinerem

Na Mystic Festival zobaczymy francuski zespół Gojira. „Jeden z najbardziej utalentowanych i bezkompromisowych zespołów” – twierdzi magazyn „Kerrang!”. „Najważniejszy przedstawiciel współczesnego metalu” – wtóruje mu “Forbes”.

Szeroka publiczność poznała ich za sprawą koncertów u boku Metalliki czy nominacji do nagrody Grammy, ale to nie znaczy, że Gojira idzie na skróty i nagrywa single do radia. Ich muzyka to niezmiennie potęga i ciężar, które lekko zrywają się do lotu dzięki śmiałej artystycznej wizji, niosąc ważne przesłanie o świecie, który wciąż jeszcze możemy ocalić przed katastrofą.

Mystic Festival 2023 odbędzie się 7-10 czerwca w Gdańsku na terenie Stoczni. 

Mystic Festival 2023: Karnety i bilety

  • Karnety czterodniowe Early Birds, w cenie 639 złotych
  • Karnety czterodniowe Early Birds VIP, w cenie 899 zł
  • Mystic Camp: nocleg – 99 zł
  • Mystic Camp: parking dla samochodu osobowego - 99 zł
  • Mystic Camp: parking dla kampera – 399 zł

Karnety możecie nabyć również za pośrednictwem serwisu eBilet – w ofercie sprzedaż ratalna, kupujesz dziś, płacisz później.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.