Mystic Festival 2023 z kolejnymi gwiazdami! Będzie szybko i ciężko

25.11.2022 10:15
Mystic Festival 2023 z kolejnymi gwiazdami! Będzie szybko i ciężko Fot. zdjęcie poglądowe/Shutterstock.com

Organizatorzy Mystic Festival 2023 nie zwalniają tempa i informują o kolejnych metalowych kapelach, które pojawią się na festiwalu. Kto wystąpi obok Gojiry i Ghosta?

Mystic Festival 2023 - nowe gwiazdy dołączyły do imprezy

Testament, Watain, Primitive Man i Lord Of The Lost potwierdzają przybycie do gdańskiej Stoczni w czerwcu 2023.

Polecamy

Testament mimo czterech dekad na scenie niezmiennie imponuje siłą, która objawiła się już na pamiętnym debiucie "The Legacy", ale emanuje też z każdego dźwięku "Titans of Creation", ich trzynastego albumu, wydanego u progu pandemii.

Ogień, krew i bluźnierstwa - Watain doskonale znają formułę skutecznego blackmetalowego rytuału. Szwedzi potrafią też perfekcyjnie zbalansować w swojej muzyce niszczącą wszystko agresję z melodią, która zagnieżdża się w mózgu. Tytuł ich najnowszej płyty - "The Agony & Ecstasy of Watain" - najlepiej oddaje charakter tych dźwięków.

Primitive Man porusza się w ciemnym, dusznym i nasyconym rozpaczą trójkącie pomiędzy doomem, blackiem a sludge metalem, a Lord Of The Lost grają nowoczesny gothic metal, kreślony szerokim gestem – od mrocznych, ale przebojowych partii syntezatorów, przypominających najlepsze płyty Depeche Mode, przez zgrzytliwość i surowość industrialnego rocka po obezwładniający ciężar Rammstein. Najnowsza płyta zespołu z Hamburga nosi tytuł "Judas".

Polecamy

Przypominamy, że udział w festiwalu potwierdzili również Ghost, Gojira, Meshuggah, Behemoth, Exodus, Phil Campbell and the Bastard Sons (z setem Motörhead), Voivod, Moonspell, Perturbator, Alcest, Sleep Token, Carpathian Forest, Unleashed, Lucifer, Heriot i Soen.

Mystic Festival 2023 - data i bilety

Mystic Festival 2023 odbędzie się 7-10 czerwca 2023 roku w Gdańsku, na terenie Stoczni. 

Obecnie w sprzedaży są różne warianty biletowe:

  • Karnety czterodniowe Early Birds, w cenie 639 złotych.
  • Karnety czterodniowe Early Birds VIP, w cenie 899 zł.
  • Mystic Camp: nocleg – 99 zł.
  • Mystic Camp: parking dla samochodu osobowego - 99 zł.
  • Mystic Camp: parking dla kampera – 399 zł.
Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.