Pol'and'Rock Festival 2023 z nowym ogłoszeniem. Kogo zobaczymy na imprezie?

22.05.2023 21:25
Pol'and'Rock Festival Fot. materiały prasowe Pol'and'Rock Festival; Lucyna Lewandowska

Tego artystę zobaczymy na Pol'and'Rock Festival dwukrotnie!

Po ogłoszeniu koncertu Marka Dyjaka na Małej Scenie 29. Pol'and'Rock Festival, festiwalowicze zasugerowali zaproszenie go również na spotkanie do Dużego Namiotu Akademii Sztuk Przepięknych. Spotkanie ASP z Markiem Dyjakiem odbędzie się w czwartek, 3 sierpnia, o 11:30.

Pol'and'Rock Festival 2023 z nowym ogłoszeniem. Marek Dyjak gościem ASP

Marek Dyjak to artysta o niepowtarzalnym, ciężkim głosie. Wszystkiego dopełnia intrygująca, ciężka chrypa. Idealnie nadaje się do śpiewania piosenek dramatycznych.

Ostatnio nastąpiły pozytywne zmiany w życiu prywatnym Marka Dyjaka. W związku z tym artysta proponuje widowni Nowego Dyjaka, który wzbogaci swój wizerunek o piosenki pogodne, przywołujące również dobre strony życia człowieczego. Będzie to nieco kontrastujące przedsięwzięcie z dotychczasowym dorobkiem wokalisty, ale z wielką korzyścią dla widzów. Dyjakowi można zaufać, gdyż oprócz talentu do śpiewania i charyzmy ma jeszcze zdolność dobierania odpowiedniego repertuaru, i w tym względzie nigdy się nie pomylił.

29. Najpiękniejszy Festiwal Świata odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2023 r., już po raz drugi na płycie byłego lotniska Czaplinek-Broczyno w województwie zachodniopomorskim. Festiwal jest darmowy i niebiletowany. Na festiwalu zagrają też Steve 'n' Seagulls, Apollo 440, Spin Doctors, Biohazard, Carpenter Brut, Napalm Death, Brodka, DRAIN, While She Sleeps, Zalewski, Bullet for My Valentine, Royal Republic, Get The Shot, LemON, Rise Of The Northstar, The Rumjacks, Lady Pank, Booze & Glory, LUIKU oraz Hoffmaestro.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.