Skillet zagra 2 koncerty w Polsce [DATA, MIEJSCE, BILETY]

08.02.2023 10:30
Skillet Fot. materiały prasowe Winiary Bookings

Kiedy rusza sprzedaż biletów na polskie koncerty Skillet?

Jeden z ciekawszych zespołów rockowych XXI wieku na dwóch koncertach w Polsce. Skillet już w kwietniu wystąpi w Warszawie i Gliwicach w towarzystwie Like A Storm oraz Eva Under Fire. Kiedy ruszy sprzedaż biletów?

Polecamy

Skillet zagra 2 koncerty w Polsce [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Już pod koniec kwietnia autorzy takich przebojów jak “Monster”, “Hero” czy “Feel Invincible” dwukrotnie wystąpią w Polsce, a towarzyszyć im będą: Like A Storm, czyli nowozelandzki zespół hard rockowy, który w zeszłym roku wydał swój czwarty krążek “Okura” oraz łącząca ze sobą elementy rocka, metalu oraz popu formacja Eva Under Fire. 

Skillet zagra 27 kwietnia 2023 na Torwarze w Warszawie oraz 28 kwietnia 2023 w Arenie Gliwice.

Przedsprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 10 lutego o godzinie 10:00 Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim, Ticketmaster

Patronat nad wydarzeniami objęło Antyradio.

W dyskografii grupy Skillet znajdziemy albumy pokryte złotem, pojedynczą oraz podwójną platyną, które do dzisiaj sprzedały się w łącznej ilości ponad 12 milionów kopii na całym świecie. Oprócz podboju wielu billboardowych notowań, twórczość Skillet została wykorzystywana przez m.in. WWE, Marvel, ESPN, MLB, NHL czy NFL. Na swoim jedenastym w dorobku krążku “Dominion” grupa przekonuje do swojego wyobrażenia buntu. “Nazywam to pozytywną rebelią” mówi basista i wokalista grupy, John Cooper i dodaje:

To bunt przeciw intymnym elementom takim jak strach czy niepokój. To bunt przeciwko zewnętrznym czynnikom, które próbują zmienić cię w kogoś, kim nie chcesz być. To celebracja wolności w naszym życiu i przypomnienie, że trzeba walczyć o rzeczy, w które wierzysz. Może to niepopularna w niektórych miejscach opinia, ale nie ma nic bardziej rock’n’rollowego.

17 lutego światło dziennie ujrzy “Dominion: Day of Destiny (Deluxe Edition)”, czyli rozwinięcie “Dominion” o 5 dodatkowych utworów, w tym m.in. “Finish Line” z gościnnym udziałem Adama Gontiera z grupy Saint Asonia.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.