Taylor Swift w cieniu Metalliki. Zespół właśnie pobił rekord piosenkarki!

30.08.2023 13:13
Taylor Swift, Metallica Fot. Gustavo Caballero/South Beach Photo/REX/Shutterstock/EAST NEWS, Screen SoFiStadium/X

Taylor Swift musiała zejść z pierwszego miejsca i ustąpić je legendzie metalu – Metallice. Zespół właśnie ustanowił nowy rekord.

Taylor Swift jest obecnie na fali popularności i nie ma zamiaru z niej schodzić. Bilety na jej koncerty wyprzedają się w ekspresowym tempie, a sale koncertowe po brzegi wypełnione są fanami. Taylor Swift fanów ma w każdym zakątku świata i też zachwyciła niejednego słuchacza cięższego brzmienia.

Mimo wielkiej popularności Taylor musi mieć się na baczności, bo właśnie spadła z pierwszego miejsca, a jej dotychczasowy rekord zgromadzenie największej widowni na stadionie SoFi w Los Angeles właśnie został pobity!

Metallica pobiła rekord Taylor Swift

Taylor Swift zdobywa liczne tytuły i zgarnia mnóstwo muzycznych nagród. Niedawno pobiła rekord i zapełniła stadion, który może pomieścić dokładnie 70 240 osób. Pierwsze miejsce musi jednak oddać Metallice.

Legendarnemu zespołowi udało się zgromadzić około 78 tysięcy osób! Wszystko dzięki Snake Pit. Koncerty odbyły się 25 i 27 sierpnia, a na każdym z nich pojawiła się pokaźna liczba 78 tysięcy osób!

Taylor natomiast na tym samym stadionie koncertowała przez 6 dni. Udało jej się sprzedać ok. 420 tysięcy biletów, co daje ok. 70 tysięcy osób w ciągu jednego dnia.

Oficjalna informacja o pobiciu rekordu pojawiła się w serwisie X (dawniej Twiiter).

@Metalicca jest obecnie posiadaczem najwyższej frekwencji na pojedynczym koncercie na #SoFiStadium. Dziękujemy za dwa niesamowite, wyprzedane wieczory! ⚡️ #M72LA - czytamy na profilu SoFi Stadium.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Po więcej informacji zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka , TwitteraTikToka i Instagrama. Żeby posłuchać, co teraz gramy, kliknij w poniższy baner!

Anna Marciniak
Anna Marciniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.