Therapy? i Bokassa wystąpią w Polsce! Znamy szczegóły, ruszyła sprzedaż biletów

31.03.2023 10:41
Therapy? i Bokassa wystąpią w Polsce! Znamy szczegóły, ruszyła sprzedaż biletów Fot. materiały prasowe

Kultowa formacja z Irlandii Północnej - Therapy? wystąpi 14 listopada na jedynym koncercie w Polsce, który odbędzie się w warszawskim klubie Proxima! W roli supportu zobaczymy norweską grupę Bokassa.

Therapy? i Bokassa wystąpią w Polsce!

Założone w 1989 roku Therapy? już od ponad 3 dekad wytycza swoją własną ścieżkę - zaczynając od noise rockowych mini albumów “Babyteeth” oraz “Pleasure Death”, przez chyba najbliżej definiujące kierunek muzyczny tria, wydane w połowie lat 90. “Troublegum” oraz “ Infernal Love”.

Polecamy

Budowany na różnorodnych wzorcach i niepohamowanej żądzy posuwania się do przodu zespół szybko zyskał reputację niesamowicie zaangażowanego, czym skupił swoją uwagę wytwórni A&M w 1992 roku, a w czasie współpracy z jednym z majorsów wiele singli Therapy?, w tym m.in. “Teethgrinder”, “Screamager”, “Nowhere” czy “Stories”, znalazło się w notowaniu UK Top 40.

W ramach współpracy z brytyjskim dziennikarzem muzycznym Simonem Youngiem w 2020 ukazała się biografia zespołu “So Much For The 30 Year Plan”, a już w maju światło dzienne ujrzy najnowszy, już 16. w dorobku album grupy - “Hard Cold Fire”.

Jako support na  koncercie zobaczymy norweski zespół Bokassa. Formacja występowała na największych festiwalach w Europie (Wacken, Download, Hellfest), supportowała takie nazwy jak Mastodon, Judas Priest oraz Metallikę na jej stadionowej trasie po Europie i Wielkiej Brytanii. W 2021 roku Norwegowie wydali swój trzeci album “Molotov Rocktail”, który zawędrował na 18. pozycję najlepiej sprzedających się albumów w ich kraju.

Koncert zespołów odbędzie się 14 listopada 2023 roku w klubie Proxima w Warszawie. Bilety na imprezę są już w sprzedaży na www.winiarybookings.pl oraz aplikacjach Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim, Ticketmaster.

Antyradio jest patronem medialnym koncertu Therapy? i Bokassy.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.